ÇEBİ GRUBUN YENİ İSTASYONU RESMEN AÇILDI…

Çebi Grup ailesine yeni katılan Düzce Yakaköy mevkiindeki Akaryakıt İstasyonu resmen faaliyete başladı. İstasyonda açılışa özel indirim uygulanıyor.

ÇEBİ GRUBUN YENİ İSTASYONU RESMEN AÇILDI…

Çebi Grup ailesine yeni katılan Düzce Yakaköy mevkiindeki Akaryakıt İstasyonu resmen faaliyete başladı. İstasyonda açılışa özel indirim uygulanıyor.

Petrol, Otomotiv, Medya ve tekstil sektöründe Batı Karadeniz’in önde gelen firmaları arasında yer alan Çebi Grup yatırımlarını artan bir ivme ile sürdürüyor.  
Bilindiği gibi Çebi Grup bundan bir süre önce Düzce’de yeni bir akaryakıt istasyonu satın almıştı. Grup bünyesine yeni katılan akaryakıt istasyonu 27 Mart Cuma günü faaliyetine resmen başlıyor. 
Opet Sunpet ve Aygaz Otogaz markaları ile hizmet verecek olan yeni akaryakıt istasyonu bölgenin en çok tercih edilen istasyonu olma yolunda iddialı. Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, “İşimize bakıyoruz! Bölgemizde katma değer ve istihdam yaratma mücadelesi veriyoruz. Ailemize yeni katılan ve resmen faaliyete başlayan yeni markamızla da iddialıyız” dedi. 
Hamzaçebi, Akçakoca istikametinden Düzce’ye giderken Yakaköy mevkiinde sağ tarafta bulunan istasyonda açılışa özel olarak Aygaz Otogaz’ın 3.30, Opet Ultra Force Motorin..4,76 ve Opet Eco Force Motorinin ise.4,71 liradan satılacağını söyledi.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE TÖREN İLERİ BİR TARİHTE YAPILACAK

Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs nedeniyle yeni akaryakıt istasyonuna açılış töreni yapmayacaklarını belirten Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, “Ülke olarak başımızdaki şu illetten kurtulduktan sonra açılış töreni yapmayı düşünüyoruz” dedi.
Çebi Grubun Koronavirüs salgınına karşı her türlü önlemi de aldığını, çalışanlara bu konuda ciddi bilgilendirmeler yapıldığını da sözlerine ekleyen Yasin Hamzaçebi, vatandaşın zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmaması gerektiğinin altını çizerek, özellikle de 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların sokağa çıkma yasağına uymalarını istedi ve alınan bu önlemlerin vatandaşın kendi sağlığı için alındığını söyledi.
Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu olumsuz durumda herkesin personel çıkartıp işyeri kapatırken Çebi Grubun yatırım yaparak isdihdama ve ekonomiye katkı sağladığına da dikkat çeken Hamzaçebi, bunu yaparken Koronavirüs tehlikesini asla unutmadıklarını da sözlerine ekledi.
Bilindiği gibi Çebi Grup Enerji bünyesinde sadece 5 akaryakıt istasyonu ve 150 personel bulunuyor.

https://www.opet.com.tr/sunpet-hakkinda

Okunma Sayısı: 6666
Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 00:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
levent
levent - 4 ay Önce

maşAllah

zonguldaklı
zonguldaklı - 4 ay Önce

sayın çebi zonguldak merkez de de petrol açın en yüksek fiyatla yakıt alıyoruz malesef

SIRADAKİ HABER