1.500 Kişiye Yemek.

Cuma Namazı Sonrası 1500 Kişiye Etli Pilav ikramı

1.500 Kişiye Yemek.

Alaplı Kaymakamlığının 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Alaplı Belediyesi Cuma namazı sonrası 1500 kişiye etli pilav ikramında bulundu.
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Cuma namazı öncesi Alaplı Merkez Camiinde şehitler için mevlid-i şerif okutuldu. Cuma namazı sonrasında ise Alaplı Belediyesi, yaklaşık 1500 kişiye etli pilav ikramında bulundu. Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, ikramın vatandaşlara servis edilmesinde görevlilere yardımcı oldu.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 15 Temmuz 2016da yaşanan hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde, demokrasi dışı bu girişimi bir kez daha nefretle kınadığını ifade ederek, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürkün de ifade ettiği gibi, ‘Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. . Demokrasi ve Cumhuriyet vazgeçilemez unsurumuzdur. Bu vesileyle 15 Temmuzda hayatını kaybeden şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, tüm gazilerimizi de minnetle anıyorum dedi.

haber

haber

Okunma Sayısı: 2766
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner12

banner5

banner4