ALAPLI DA BİLİM VE TEKNOLOJİ SINIFINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ…

ALAPLI DA BİLİM VE TEKNOLOJİ SINIFINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ…

ALAPLI DA BİLİM VE TEKNOLOJİ SINIFINA GÖRKEMLİ AÇILIŞ…

Alaplı Çatak Ortaokulu’nun bilim ve teknoloji sınıfı Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın da katılımıyla görkemli bir törenle açıldı. 
Maden İşçileri Eğitim ve Spor Vakfı adına Başkan Yardımcısı İsa Mutlu ve iş adamı YILMAZ TÜRKOĞLU'nun desteği ile kurulan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’nin açılış törenine Vali Erdoğan BEKTAŞ, Alaplı Kaymakamı Vedat YILMAZ, Belediye Başkanı Nuri TEKİN, İl Milli Eğitim Müdürü Murat KAPICI,İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat ÇEVİK, Şube Müdürleri, hayırseverlerin katılımı ile açıldı. Vali BEKTAŞ hayırseverlere teşekkür plaketi verirken yaptıkları desteğin çok anlamlı olduğunu belirtti . Kodlama ve yazılımın gelişen ve değişen dünyamızdaki öneminden örnekler veren Vali Bektaş, yabancı dil öğrenme gereksinimlerine dikkat çekti. 
Davete katılanlar Akıl Zeka Oyunları atölyesinde öğrencilerin oynadığı oyunları ileri düzey kodlama eğitimi için, stratejik düşünme, algoritma mantığı açısından temel teşkil ettiğini belirtilerek öğrencilere başarı dileklerini ilettiler, emek veren, verecek olan herkese teşekkür ettiler.

Okunma Sayısı: 1836
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39