Alaplı itfaiyesi'nden anlamlı klip

Alaplı itfaiyesi'nden anlamlı klip

Alaplı itfaiyesi'nden anlamlı klip

Zonguldakın Alaplı ilçesinde yaşayan itfaiye müdürü Sinan Taşkın, taraftarı olduğu Alaplı Belediyespora şampiyonluk yolunda destek olmak amacıyla klip çekti.

Taşkın, Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında yarın Devrek Belediyespor ile karşılaşacak Alaplı Belediyespora destek olmak ve taraftarın stada gelmesini sağlamak için video çekmeye karar verdi.

Balıkçı, doktor, manav, öğretmen gibi farklı mesleklerden kişilerin takımın formasını giyerek oynadığı klipte, senaryo gereği Alaplı Belediyesporun maçı var sloganıyla taraftarın stada gelmesi için çağrı yapıldı.

Taşkın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takıma kliple destek olmak istediğini söyledi.

Birçok farklı meslekten kişinin klipte oynadığı belirten Taşkın, Kendi cep telefonumla arkadaşlarımızın çalıştığı yerleri dolaşarak çektim. Bunları daha sonra bir video klip haline getirdim. Formamızı arkadaşlara giydirip, senaryolar hazırlayarak halkımızı maça davet etmek adına böyle bir çalışma yaptım. diye konuştu.

Taşkın, futbolun birleştirici gücünün olduğunu ifade ederek, Futbolun bir görsel şölen ve karnaval, insanları ayrıştıracak değil, bir araya getirecek bir spor dalı olduğunu anlatmak istedim. Belediye Başkanımız başta olmak üzere klibi sosyal medyada izleyenler çok beğendi. Umarım başarabilmişimdir. dedi.

 

haber

haber

Okunma Sayısı: 3940
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner4