Bayan Oturarak Voleybol Takımları Gösteri Maçı

- Alaplı'da, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anma etkinliği kapsamında, Oturarak Voleybol 1. Ligi'nin bu sezonki şampiyonu Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Alaplı Belediye Spor bayan voleybol takımları gösteri maçı yaptı

Bayan  Oturarak Voleybol Takımları Gösteri Maçı

ZONGULDAK - Zonguldakın Alaplı ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinliği kapsamında Oturarak Voleybol 1inci Ligi 2016-2017 sezonu şampiyonu olan Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Alaplı Belediye Spor bayan voleybol takımı gösteri maçı yaptı.

Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Alaplı Belediyesi Spor Salonundaki anma etkinliğinde yaptığı konuşmada, etraflarının ateş çemberi olduğunu söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olsa da içlerinde vatan ve bayrak sevgisini barındırmayan insanların olduğunu belirten Eskioğlu, şöyle konuştu:

Bu insanlar dış güçlerle hem iş birliği hem de menfaat içerisindeler. Bunları hemen ortaya çıkarmak kolay olmadı. Tarih boyunca da olmadı. Aslında 1071de atalarımız Anadoluya Alpaslan önderliğinde girdiğinde içinde hainler vardı. Osmanlı döneminde de içimizde hainler vardı. Hep olacak. Burada bulunan insanların ruhu o kadar güçlü ki, bu hainlere hak ettiği cezayı verdi. 15 Temmuz hain darbenin yıl dönümünde, milletçe hep beraber hain darbeyi bastırmış olmanın mutluluğunu yaşayacağız. O gün tanklara, uçaklara kafa tutacak kadar koca yürekli şehitlerimizin, gazilerimizin anılarını yaşayacağız.

Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İsmail Korkut da etkinlikte yer almaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından Oturarak Voleybol 1inci Ligi 2016-2017 sezonu şampiyonu olan Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Alaplı Belediye spor voleybol takımı gösteri maçı yaptı.

Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, müsabakayı 3-0 kazandı.

Etkinliğe, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlunun yanı sıra Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, Kent Konseyi Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İsmail Korkut katıldı.

width=650

haber

haber

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 840
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner12

banner5

banner4