Tekin: Alaplı için üretmeye devam edeceğiz

Tekin: Alaplı için üretmeye devam edeceğiz

Tekin: Alaplı için üretmeye devam edeceğiz
Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, İlçe merkezi ve mahallelerimizin yüzde 70 eksiklerini tamamladıklarını bildirdi.
Tekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, 4,5 yıldır İlçemizde çok güzel hizmetler yaptıklarını vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.
Göreve geldiğimiz günden bu yana hiç izin kullanmadan Alaplı’mıza hizmet için çalıştığını ifade eden Tekin, şöyle konuştu: “Alaplı Belediye Başkanı olarak 4,5 yılda Alaplı’da Allah’ıma şükürler olsun güzel şeyler yaptığıma inanıyorum. Vatandaşlarımızda bize bu konuda teveccühlerini gösteriyor. Vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu bu desteği kötüye kullanmadan ilçemize hizmet etmeye çalışıyoruz. İlçe merkezi ve mahallelerimizin yüzde 70 eksiklerini tamamladık.  Ama daha işimiz bitmedi. Hizmetlerimize Alaplı’mız için çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. İnşallah halkımız 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerinde bizlere tekrar hizmet etme şansı verirse, çok güzel projelerimiz olacak.  Şu anda Belediye Çay Bahçesinin olduğu alanda çok güzel bir Kültür Merkezi projemiz olacak. İçinde tiyatro ve sinema salonları olacak. İnşallah bu kültür merkezini buraya kazandıracağız.  Karşıyaka’da bir dol sahamız var. Burası Alaplı’nın aynası olacak. Aile parkları, oturma gurupları olacak. Sahil Park’tan Karşıyaka dolgu alanına insanlarımız yürüyerek gezinti yapmasını sağlayacağız. Tepeköy mahallemizde çekirdek tepesi var. Alaplı en yüksek ve manzarası en güzel olan yeridir.  Oraya seyir terası, kafeteryalar, piknik alanları yapacağız. Halkımızın dinebileceği vakitlerini geçirebileceği güzel bir alan yapacağız. Bizim tüm amacımız Alaplı halkına hizmet etmek. Bunu için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyoruz.”

Haber Merkezi

Okunma Sayısı: 2215
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39