Düzce’de 3 çocuğun can verdiği evden geriye çocukların kitapları kaldı

DÜZCE(İHA) – Düzce’nin Yığılca ilçesinde sabah saatlerinde elektrik kontağından çıkan yangından geri enkaz yığını bir bina ve çocukların evin içinde kitapları kaldı. Yangın hakkında açıklama yapan Vali Dr. Zülkif Dağlı, "Çok...

Düzce’de 3 çocuğun can verdiği evden geriye çocukların kitapları kaldı

DÜZCE(İHA) – Düzce’nin Yığılca ilçesinde sabah saatlerinde elektrik kontağından çıkan yangından geri enkaz yığını bir bina ve çocukların evin içinde kitapları kaldı. Yangın hakkında açıklama yapan Vali Dr. Zülkif Dağlı, "Çok acı bir olay, maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Düzce’nin Yığılca İlçesi Hoşaflar Köyünde sabah saatlerinde elektrik kontağından çıkan yangında 3 çocuk feci şekilde can verirken evin camından dışarı kendini atan baba ise yaralanmıştı. Çıkan yangından geriye enkaz yığını kalırken, evin bodrumundan bulunan ve yanan araç ise ekipler tarafından çekilerek çıkartıldı. Yangın yerinde incelemelerde bulunan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “Geçmiş olsun hepimizin başı sağ olsun sabah saat 05.00 sıralarında çıkan yangınla karşı karşıya kalındı.3 tane çocuğumuz 8-10-12 yaşlarında hayatlarını kaybetti. Baba pencereden atlamak sureti ile kendisini kurtardı ve kendisi yaralı. Çok acı bir olay. Maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapacağız. Allah bu acıları tekrar yaşatmasın” ifadelerinde bulundu.

Okunma Sayısı: 345
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39