Takviye ekiplerin müdahalesiyle dev yangın söndürüldü...

Zonguldak’ta Dün 3 Katlı Mobilya Atölyesinde Çikan Yangını Çevre Belediyelerden De Gelen İtfaiye Ekiplerinin Çabalariyla Söndürüldü. Soğutma Çalişmalari İse Sabahın İlk Işiklarina Kadar Devam Edecek.

Takviye ekiplerin müdahalesiyle dev yangın söndürüldü...

Zonguldak’ta saat 16.00 sıralarında 3 katlı mobilya atölyesinde çıkan yangın itfaiye ekiplerinin yoğun çabalarıyla söndürüldü. Soğutma çalışmaları ise sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Edinilen bilgiye göre, Ontemmuz Mahallesi Acılık Caddesi’nde bulunan mobilya atölyesinde saat 16.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın binanın çatısını sardı. Atölyedeki ahşap ve kimyasal ürünlerin etkisiyle yangın daha büyürken alevler çevredeki binalara da sıçradı. Yaklaşık 2.5 saat sonra kontrol altına alınan yangına Kozlu, Kilimli, Alaplı, Orman Bölge Müdürlüğü, Kdz. Ereğli ve Orman Bölge müdürlükleri de takviye olarak sevk edildi.

Binada bulunan ahşap malzemelerinin yanı sıra kimyasal ürünler yangının söndürülmesini güçleştirdi. Ekiplerin soğutma çalışmasının sabaha kadar sürmesi bekleniyor.

İHA

Okunma Sayısı: 5209
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39