Bartın’da yaşam merkezleri ve kafeteryalar kapatıldı

BARTIN’DA KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA BELEDİYE BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN YAŞAM MERKEZİ VE PİKNİK ALANLARINDAKİ KAFETERYALAR 20 NİSAN TARİHİNE KADAR KAPATILDI.

Bartın’da yaşam merkezleri ve kafeteryalar kapatıldı

Bartın’da korona virüs önlemleri kapsamında belediye bünyesinde faaliyet gösteren yaşam merkezi ve piknik alanlarındaki kafeteryalar 20 Nisan tarihine kadar kapatıldı.

Bartın’da korona virüs tedbirleri kapsamında yeni kararlar alınmaya devam ediliyor. Bartın Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren yaşam merkezi ve piknik alanlarındaki kafeteryalar geçici süreyle kapatıldı. Belediyeden yapılan açıklamada, “Bartın Belediyesine bağlı hizmet veren Cumhuriyet Yaşam Merkezi, Elmalık Yaşam Merkezi, Kavaklı Yaşam Merkezi, Kavallar Yaşam Merkezi, Şiremirçavuş Yaşam Merkezi, Hürriyet Yaşam Merkezi, Gazhane Kültür Parkı Kafeteryası, 140. Yıl Parkı Kafeteryası, Kaynarca Spor ve Yaşam Parkı Kafeteryası, Karaçay Piknik Alanı Kafeteryası bugünden itibaren 20 Nisan 2020 tarihine kadar kapatılmıştır. Vatandaşlar parkların açık alanlarından faydalanabilecektir” denildi.

Okunma Sayısı: 404
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER