Bunlar Bal yapan arıya düşmanlar

Karakteri dansöz olana her yer pavyondur. Milletin ne açıp ne kapacağını merak edene kadar sen ve havarilerin ne açıp, ne kapatıyorlar onlara baksan merakın gidecek.
Tüküren hayvanlara Lama, tükürdüğünü yalayan hayvanlara ise Dal-lama denir şehirlerde.
Petrol istasyonlarını merak edip yazana kadar abinle çevirdiğin dolapları yazsan daha güzel olur ama tükenmişlik sendromunun sizlerde yara bıraktığı herkesçe malumdur. Çebi şirketler grubunu büyüklerine sorsan sana anlatırlar lakin karalamak sende huy oldu.
Medya grubumuz bünyesinde bulunan GÜNDEM Gazetesinin yolsuzluk ve usulsüzlük iddiaları yalansa siz doğrusunu belgeyle açıklayın. Gereği neyse Türkiye Cumhuriyeti Devleti yapar.
O davada gerçekten raporlar var. Bunlar yayımlandı. O raporları okumak yerine kafanızı kuma gömdüğünüz için gerçeği görmek istemiyorsunuz. Lakin Mart’ta yağan kar bir başka olur. Bilirsin adama kazma kürek yaktırır.

ARIZA Şubat dedin keserin sapı kaldı. Mart dedin bu seferde payınıza baston sapı kalacak. Ama siz bu gerçekler ile de yüzleşemeyeceksiniz. Çünkü o yüzde yok sizde.
Ankara’dan koyuyorlar diyorsun ya Ankara daha o işe başlamadı bile. Yakın zamanda koymaya başladıklarında yazdıklarınızı okuyup, ezber edecek çok vaktiniz olacak.
Sana öteki dünyadan haber verenin herhalde faturasını ödemedin ki haber gelmiyor sanırım!

İşte dostlar… Algı ve karalama kampanyasında damping bunlarda var. Bunlar dilenci misali sağlam çocuğunu dilendirecek insanlar. O kadar yalancılar o kadar riyakarlar. Bunlara servet düşmanı diyorlar ya tıpkı öyle. Bunlar kimin, kaç kişinin ekmek yediğine bakmazlar. Bunlar fırına ortak olmaya çalışan yezid hamurkarlar… Bunlar bal yapan arının düşmanı olanlar…

Okunma Sayısı: 2904
YORUM EKLE

banner13

banner4