Büyükşehir Çaycuma’ya çıkartma yaptı

Büyükşehir Çaycuma’ya çıkartma yaptı

Büyükşehir Çaycuma’ya çıkartma yaptı

Ankara Büyükşehir Belediyesinden Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu’nun da aralarında olduğu üst düzey bürokratlardan oluşan bir heyet Belediye Başkanı  Bülent Kantarcı'nın konuğu olarak, hafta sonu, Çaycuma’yı eşleriyle birlikte ziyaret etti

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu, Kent Estetiği Daire Başkanı Selami Aktepe, Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Bekir Ödemiş, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Hasan Muhammet Güldaş, hafta sonu, eşleri ile birlikte Çaycuma’yı ziyaret etti. Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın konuğu olarak gün boyu kenti gezen heyet, belediye işletmeleriyle yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çaycuma Belediyesinin tüm birim amirlerinin tam kadro olarak eşlik ettiği heyet belediyenin şirketi ÇAYBEL tesislerini gezerek yapılan üretimler hakkında da bilgi aldı. Çaycuma kent merkezindeki yayalaştırılmış alanda mekikle bir gezi yapıp varagele de binen Ankara Büyükşehir Belediyesi yöneticileri Çaycuma’ya tam not verdi.

İLİŞKİLERİN DAHA DA SICAK HALE GETİRİLMESİ KARARLAŞTIRILDI
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Çaycuma Belediyesini kardeş belediye ilan etmiş, yapılacak işbirliği protokolü ile büyük belediyelerin, küçük belediyelere destek olmaları için talimat vermişti. Ankara Büyükşehir Belediyesinin üst düzey yöneticilerinin ziyareti, bu işbirliğinin somut ilk adımını oluştururken, iki belediye arasındaki ilişkilerin daha da sıcak hale getirilmesi kararı alındı. Ankara heyeti Çaycuma’da belediye hizmetlerinin beklediklerin çok ötesinde olduğunu söylerken bundan duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getirdi.

Gündem

Okunma Sayısı: 1127
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER