Vatandaşlar uyarıldı...

ZONGULDAK'IN ÇAYCUMA İLÇESİNDE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ CORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA VATANDAŞA UYARIDA BULUNDU.

Vatandaşlar uyarıldı...

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Corona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşa uyarıda bulundu.

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşı gün içinde ekip araçlarıyla " Sayın vatandaşlarımız kendi sağlığınız ve toplum sağlığı için evde kalınız" şeklinde anons ederek ve devriye atarak, Corona virüs tedbirleri kapsamında evde kalması konusunda uyarıda bulundu.

Corona virüsü salgını daha fazla yayılmaması ve can kayıplarının azalması için olağanüstü tedbirler alan emniyet ekipleri genç ,yaşlı demeden vatandaşa kendisi ve başkalarının can güvenliği için evde kalması konusunda bilgi verildi. Özellikle banka, park ve banklarda oturan yani vatandaşın çok olduğu yerde; insanların birbirleriyle yakın olmaması, mesafeli olması ve çok mecbur kalınmadıkça dışarı çıkılmaması konusunda vatandaşlara uyarıda bulunup gün boyunca denetimlerine devam etti.

Haber Merkezi

Okunma Sayısı: 1633
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 12:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saygın
Saygın - 2 ay Önce

Diğer illerde bank lar oturma yerleri iptal oldu, bizim çaycuma da vatandaş bırakın maske takmayı iç içe oturup muhabbet ediyor, denetim uyarı az bence .

Veli
Veli - 2 ay Önce

O bankların hala orada duruyor olması nedir ya. Yayılmış oturuyor millet. Belediye kaldırdı çoğu yerde bank ı alooo

SIRADAKİ HABER