Başkan Ay "Biz büyük bir aileyiz"

Başkan Ay "Biz büyük bir aileyiz"

Başkan Ay "Biz büyük bir aileyiz"

Her yıl tüm Türkiyede Ramazan ayının 15. günü düzenlenen Kardeşlik İftarı Düzcede de bin yüz kişinin katıldığı Düzce Belediyesi organizasyonu ile yapıldı.
Yetim, öksüz çocuklar ile şehit ve gazi ailelerinin katıldığı ve tüm Türkiyede Ramazan ayının 15. gününde düzenlenen Kardeşlik İftarına Düzcede de yoğun ilgi gösterildi. Düzce Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Huzur, Bereket ve Kardeşlik Sofrasında Düzceliler bir araya geldi. İftar programına vali yardımcıları, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Ağır Ceza Resisi Ferhan Acar, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Dr. Numan Çabuk, CHP Milletvekili Adayı Hasan Servet Öktem, belediye başkan yardımcıları, şehit yakınları ve gaziler ile bazı kurum ve daire amirleri katıldı.
Dualar eşliğinde oruçların açılmasının ardından Sema gösterisi yapılan programda konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Kardeşlik iftarının bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz. Şehit yakınları ve gazilerimiz de burada yer alıyor. Ülke olarak kardeşliğin önemine her fırsatta değiniyoruz. Bu tarz programlarda da kardeşliğin unsurları bir kez daha ortaya çıkıyor. Ülke olarak biz büyük bir aileyiz. Düzenlediğimiz iftara katıldığınız için çok teşekkür ederim ifadelerini kullandı.

haber

haber

Okunma Sayısı: 1545
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER