Bu Bayrak Bize Emanet Projesi

Bu Bayrak Bize Emanet Projesi

Bu Bayrak Bize Emanet Projesi

AK Parti Düzce Gençlik Kolları tarafından düzenlenen, Bu bayrak bize emanet projesi kapsamında, 15 Temmuz Şehidi Ankara Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığında 4. Sınıf Şube Müdürü Ufuk Baysanın ailesinden teslim alınan Türk Bayrağı için uğurlama programı yapıldı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 81 ilden 250 genç, darbe girişiminde şehit düşen vatandaşımızı temsilen Bu Bayrak Bize Emanet projesi kapsamında şehit ailelerinden törenle Türk Bayraklarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana teslim etmek amacıyla aldı. AK Parti Düzce Gençlik Kolları da Düzceli şehit Ufuk Baysanın ailesini ziyaret ederek Türk Bayrağını teslim aldı.
Şehit Ufuk Baysanın annesi ve babası ile sohbet eden AK Parti Düzce Gençlik Kolları üyeleri, ardından basın açıklaması yaptı. Çanakkalede de 15 Temmuzda da millete silah doğrultanların hedefinin aynı olduğuna dikkat çeken AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, Ecdadımız Çanakkalede yedi düvele karşı nasıl mücadele verdiyse, aynı amaçla milletin iradesini gasp etmek için 15 Temmuz gecesi ihaneti kurgulayanlara karşı mücadele ettik. Tarihimizin en uzun gecesi olan 15 Temmuz gecesi, uçaklara, tanklara ve silahlara karşı göğüs gerdik. Ve asla pes etmedik. İhanet ne denli büyük olursa olsun, ne kadar kanlı olursa olsun asla yılmadık ve yıkılmadık. Milletin Adamı üzerinden millete yapılan suikasta müsaade etmedik dedi.
Başkomutanın emriyle meydanlarda ihanete sel olduk. Hainleri planlarıyla birlikte yerle bir ettik. O gece cephedeki evladına dua eder gibi dua etti anneler. O gece vatan parçalanmasın diye 250 kahraman şehit oldu. 2000denfazla kahraman gazi. O gece evlatlar Ulubatlı Hasan, Seyit Onbaşı eşler, Kadınlar nene hatun oldu; geçit vermedi ihanete, düşürmedi sancağı yere diyen Koç sözlerini şöyle tamamladı
AK Parti Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz bu programda, 15 Temmuz Gecesi, Çanakkale ruhuyla verilen mücadelenin şehitleri anısına 81 ilden belirlenen 250 gence, şehit aileleri tarafından, altında yaşamak için ölmeye yemin ettiğimiz bayrağımız emanet edilecektir. 15 Temmuz gecesi düzenlenecek olan TBMM Özel Programında 81 ilden gençlerin getirdiği bayraklar Cumhurbaşkanımıza takdim edilecektir. Rabbim bu millete bir daha asla ihaneti yaşatmasın.
Basın açıklamasının ardından Şehit Ufuk Baysanın babası Ramazan Baysan, öperek Türk Bayrağını AK Partili gençlere teslim etti. Şehit ailelerinden alınan Türk Bayrakları 15 Temmuz gecesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkanı İsmail Kahramana teslim edilecek.

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 236
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner12

banner5

banner4