Düzce Milli eğitim camiası 15 Temmuz Şehidini unutmadı

Düzce Milli eğitim camiası 15 Temmuz Şehidini unutmadı

Düzce Milli eğitim camiası 15 Temmuz Şehidini unutmadı

15 Temmuz 2016 günü hain darbe kalkışmasında Ankara Polis Özel Harekat Daire Başkanlığında Şehit olan Emniyet Müdürü Ufuk Baysanı, Düzce Milli Eğitim Camiası mezarı başında Kuran-ı Kerim okuyarak ve dualar ederek andılar.
Hain darbe kalkışmasının yıldönümünün yaşandığı bu günlerde Milli Eğitim Camiası yöneticileri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte 15 Temmuz gecesi Polis Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit edilen Emniyet Müdürü Ufuk Baysanın mezarı başında andılar. Ufuk Baysanın mezarına çiçek bıraka öğrenci ve öğretmenler daha Ufuk Baysan ve şehitlerimizin ruhuna Kuran-ı Kerim okudular, dualar ettiler.
Tören sonunda konuşan Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 15 Temmuz hain darbe girişimine değinerek çocukları geleceğe hazır ve iyi şekilde yetiştirmek için çalıştıklarını dile getirdi. Murat Yiğit; Yiğit, Geçen yıl 15 Temmuzda çok hain bir darbe girişimi olmuştu ülkemizde. Bu FETÖ tarafından gerçekleştirilmişti. Tabi milletimiz gücüyle ferasetiyle Allahın da yardımıyla bu darbe girişimini atlattık. Ülkemiz bu olaydan sonra daha da güçlendi. Bu olayın senesinde Ankara Özel Harekat Merkezinde şehit olan Düzceli Şehidimizin kabrinde bir program gerçekleştirmek istedik çocuklarımız ve tüm okul yöneticilerimiz ile birlikte. Bizler tüm şehitlerimize ne kadar sahip olduğumuzu göstermek istiyoruz. Çocuklarımızla birlikte buraya geldik. Bu çocuklarımız Türkiyenin geleceği ve biz onları en güzel şekilde yetiştirmek istiyoruz. Bu çocuklarımızı buraya getirişimizin amacı da budur. Onlar gelsinler, buraları görsünler, şehidimizin başında dua etsinler. İnşallah geleceğin Türkiyesinde bizler de şehit olmaya, ülkemiz için her türlü mücadele etmeye hazırız. Tekrar şehidimize ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. İnşallah ülkemizde böyle kötü olaylar tekrar yaşanmaz. Tek dileğimiz budur diye konuştu.

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 267
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner12

banner5

banner4