Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi araştırma projesi sunum programı düzenledi

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi araştırma projesi sunum programı düzenledi

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi araştırma projesi sunum programı düzenledi

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Araştırma Projesi Sözel Sunum programı, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Açılışta konuşan Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakkı Çoknaz, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Daha öncesinde Antrenörlük Eğitimi Bölümü Sunum programı düzenlediklerini belirten Prof. Dr. Hakkı Çoknaz, bu programda ise Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği öğrencileri tarafından Araştırma Projesi Sunumlarının katılımcılarla paylaşılacağını ifade etti.
Açılış konuşmasının sonrasında başkanlığını Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakkı Çoknazın yaptığı ilk oturuma geçildi. Oturumda; Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesindeki Öğrencilerin Beslenme Düzeyleri ve Bilgisi, Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesindeki Milli Sporcuların Sigara Kullanma Alışkanlıkları ve Eğitsel Oyunların Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Çocuklarda Bazı Fiziksel Parametreler ve Sosyal Beceriler Üzerindeki Etkisi başlıklarındaki inceleme ve araştırma sonuçlarına ilişkin sunumlar anlatıldı.
Başkanlığını Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ‘nden Dr. Öğr. Üyesi Ayla Taşkıranın yaptığı ikinci oturumda ise, Spor Bilimleri Okuyan Öğrencilerin Doping Bilgi Düzeyleri, Düzce Üniversitesinde Eğitim Görmekte Olan Öğretmen Adaylarının Sosyal Medyaya Yönelik Tutumları ve Spor Turizmine Yönelik Tutum Ölçeğinin Geliştirilmesi ve Spor Bilimleri Fakültesinde Okuyan Öğrencilerin Spor Turizmine Yönelik Tutumları hakkındaki inceleme sunumları öğrenciler tarafından paylaşıldı.
Gerçekleştirilen oturumların sonrasında Araştırma Projesi Sunumlarını yapan Düzce Üniversitesi öğrencilerine sunum belgeleri, öğretim elemanlarına teşekkür belgeleri, dereceye giren öğrencilerw de başarı belgeleri takdim edildi.
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Araştırma Projesi Sunum Programı, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezindeki farklı dersliklerde gerçekleştirilen sunumların ardından sona erdi.

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 1553
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER