Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'tan İnovaLİG başarısı

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'tan İnovaLİG başarısı

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark'tan İnovaLİG başarısı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen İnovaLİG 2017de, Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü kategorisinde üstün başarı sertifikası almaya hak kazandı.
Şirketlerin ve kurumların uzun soluklu bir başvuru ve değerlendirme sürecine dahil olduğu programa bu yıl, 971 şirket başvuruda bulundu. Şirket ve kurumlar; İnovasyon Stratejisi, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü, İnovasyon Döngüsü, İnovasyon Kaynakları ve İnovasyon Sonuçları kategorilerinde yarıştı.
Başvuru ve değerlendirmeler sonucunda; İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü kategorisinde, Düzce Üniversitesi 16., Düzce Teknopark da 32. olarak üstün başarı sertifikası ile ödüllendirildi.
Şirketleri ve kurumları inovasyon yetkinliklerine göre değerlendiren ve inovasyon kültürünün geliştirilmesini hedefleyen İnovaLİGde; Avrupada 17 ülkede uygulanan ve IMP3rove Academynin yürüttüğü IMP3rove metodolojisiyle değerlendirme yapılıyor. İnovaLİGe katılan firmalar hem Türkiye, hem de Avrupa standartlarında inovasyon karnelerini elde ediyor.

haber

Okunma Sayısı: 2674
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner13