İlk balyozu Baro Başkanı Azade Ay vurdu...

İlk balyozu Baro Başkanı Azade Ay vurdu...

İlk balyozu Baro Başkanı Azade Ay vurdu...

Düzcede yeni Baro hizmet binası için çalışmalara start verildi. Yıkım işlemlerinde ilk balyozu Baro Başkanı Av. Azade Ay vurdu. Ay, yeni hizmet binası ile eğitim faaliyetlerine hız verileceğini ve Adli yardım ile CMYK hizmetlerinin buradan yönetileceğini belirtti.
Ay, Baronun layık olduğu hizmet binasına kavuşacağını kaydederek, Bugün Baromuz için önemli bir gün. Uzun zamandır uğraştığımız bir projemiz vardı. Nihayet bugün start aldı. Artık Düzce Barosu layık olduğu bir hizmet binasına kavuşacak. Daha gelişmiş bir Baro olacağız. Eğitimlere daha fazla ağırlık vereceğiz. Avukat arkadaşlarımızın görevlerini icra ederken daha rahat edebileceklerine inanıyoruz. Bize yardım eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Binanın özellikleri ile ilgili de bilgiler verin Ay, Hizmet binamızın içerisinde 300 kişilik bir konferans salonu, idari hizmet binalarımız var. Artık Adli yardım ve CMYK hizmetlerinin yönetimi bu bina içerisinde yapılacak. Avukatlarımızın dinlenebileceği, sadece avukatlara mahsus bir lokalimiz olacak. Bizim için en önemlisi seminer salonuydu. Türkiye Avukatları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı ile anlaşmıştık. Ancak bir seminer salonumuz olmadığı için bu projemiz bekliyordu. İnşaat bittikten sonra çevre barolardan da gelecek arkadaşlara bu binada eğitim seminerleri yapacağız. Staj eğitimimiz daha güzel şartlarda işlemiş olacak. Hedeflerimize ulaşıyoruz diye konuştu.
Azade Ay konuşmasının ardından yıkım işlemleri için ilk balyozu vurdu.

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 2566
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner4