MHP Yeni yönetimi ile bir araya geldi

MHP Yeni yönetimi ile bir araya geldi

MHP Yeni yönetimi ile bir araya geldi

MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz, yeni oluşan il yönetimi ile bir araya geldi. Yılmaz, tek yumruk tek ses olacaklarını söyledi.
MHP İl teşkilatı bugün kahvaltılı toplantıda Düzce basınıyla buluştu. MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz toplantıda yaptığı açıklamada, 2 Temmuzda yapılan kongrenin ardından görev dağılımını yaptıklarını söylerken, bundan sonra tek yumruk, tek ses olarak Düzceye hizmet için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
Çalışma programları hazırladıklarını söyleyen Yılmaz, Önümüzde uzun ve çok engebeli bir yol var bunun farkındayız. Düzceye hizmet yarışında biz de varız diyoruz. Kuvvetli bir ekiple yola çıktık. İlk hedefimiz 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için hazırlanacağız. Düzcenin katmerli sorunları olduğunu biliyoruz ancak bunlar çözümsüz sorunlar değil. Çözüm için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gerek yönetimdeki gerekse dışarıdaki MHP mensubu arkadaşlarımızla, Düzceye hizmet etmek isteyen herkese kapımız açık. Bundan sonra yolumuza bakacağız dedi.
Bakan Özlüye hayırlı olsun
MHP il Başkanı Yılmaz yeni kabinenin oluşmasının ardından AK Parti Düzce milletvekili Faruk Özlünün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı görevine devam etmesinin kendilerini sevindirdiğini söylerken, Kim tarafından yapılırsa yapılsın Düzceye yapılacak her hizmetin arkasındayız. Her zaman yanındayız. MHP İl teşkilatı olarak her daim yardımcı olmaya varız ifadelerinde bulundu.
MHPde yeni yönetim görev dağılımı yapıldı. Ümit Yılmaz Başkanlığında ki MHPde Yasin Şerbetçi birinci başkan vekili, Yalçın Bayramoğlu ikinci başkan vekili, Derya Aksay il sekreteri, İsmail Aksay il sekreter yardımcısı, Hüseyin Çiftçi muhasip, Mehmet Odabaşı muhasip yardımcısı, İlhami Caboğlu, İsmet Şeras ve Yaşar Taşhan teşkilatlardan sorumlu başkan ve yardımcısı, Atilla Bıyık, Hüseyin Karaca basından sorumlu başkan yardımcısı, Hızır Yılmaztürk, Özgür Sivrikaya mesleki ve STK sorumlu başkan yardımcısı, Efkan Aktaş kamu kurumları ve sendikalardan sorumlu başkan yardımcısı, M. Yaşar Çekiç, Hayrettin Kocabıyık ekonomi ve sosyal politikalar sorumlu başkan yardımcısı, Mustafa Güler, Sedat Mıhçı sosyal faaliyetler ve organizasyondan sorumlu başkan yardımcısı, Zeki Gürel, Levent Akça yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı oldu.

haber

haber

Okunma Sayısı: 250
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner12

banner5

banner4