Alaplı MYO ´da akademik yılı oryantasyon programı düzenlendi

Alaplı MYO ´da akademik yılı oryantasyon programı düzenlendi

Alaplı MYO ´da akademik yılı oryantasyon programı düzenlendi
Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksekokulu tarafından Yüksekokul Spor Salonunda 28 Eylül Çarşamba günü Okula yeni katılan öğrencilere yönelik 2016-2017 Akademik yılı Oryantasyon Programı düzenlendi. 
Oryantasyon Programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Rıfkı Henden’in konuşmasıyla devam etti. Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Rıfkı Henden; Alaplı Meslek Yüksekokulunun geliştirilmesinde büyük katkıları bulunan başta BEÜ Rektörü Prof.Dr.Mahmut Özer olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini sundu. Yrd.Doç.Dr.Rıfkı Henden konuşmasında; “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulan demokratik laik bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak ve milli iradeyi yok etmek üzere 15 Temmuz 2016 tarihinde bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Bu saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyorum.”dedi. Konuşmasına öğrencilere hitaben devam eden Henden; “Öğrenim hayatınızın en önemli basamağı olan Üniversite eğitimine adım attınız. Geleceğinize yürürken yol arkadaşı olarak bizi tercih ettiniz. Biz bundan gurur duyduk onur duyduk. Meslek hayatınızda ve işe yerleşirken tercih edilebilir bir Yüksekokuldan mezun olduğunuzu anlayacaksınız.Bülent Ecevit Üniversitesi üstün bilgi ve birikime ve mesleki deneyimlere sahip olarak Avrupa Birliği Diploma Eki Etiketine sahip sayılı Üniversitelerden biridir. Bu ortamı bizlere hazırlayan yaşatan Sayın Rektörüme şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr.Rıfkı Henden’in konuşmasının ardından 2015-2016 eğitim-öğretim yılında başarılarından dolayı Onur ve Yüksek Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri takdim edildi.
Okunma Sayısı: 569
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39