BEÜ'DE ÖZEL GÜVENLİK HAFTASI KUTLANDI

BEÜ'DE ÖZEL GÜVENLİK HAFTASI KUTLANDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde (BEÜ) 'Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Özel Güvenlik Haftası' kutlandı.

Zonguldak BEÜ'de 'Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Özel Güvenlik Haftası' kutlandı.

Özel Güvenlik Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 26 Haziran 2004 yılından bu yana her yıl, 26 Haziran “Özel Güvenlik Görevlileri Günü”, 26-30 Haziran tarihleri arası da “Özel Güvenlik Haftası” olarak kutlanıyor.

Bu bağlamda, Özel Güvenlik Teşkilatının 16. kuruluş yıldönümü münasebetiyle BEÜ'de bir kutlama programı yapıldı. Tahir Karauğuz konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Genel Sekreter Yardımcıları Fehmi Gür ve Mustafa İnan ile birlikte, üniversitede görev yapan özel güvenlik görevlileri katıldı.

Etkinlik kapsamında Genel Sekreter Yardımcıları Gür ve İnan özel güvenlik personeliyle mini bir söyleşi gerçekleştirerek, üniversiteye olan desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler. Güvenlik görevlileri de basta Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı olmak üzere tüm yöneticilere katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Program günün anlam ve önemi dolayısıyla kutlama pastasının kesilmesi ile sona erdi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, milletimizin huzuru ve güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında kolluk kuvvetlerinin en büyük destekçileri olan başta üniversitemiz personeli olmak üzere tüm özel güvenlik çalışanlarının ‘Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Özel Güvenlik Haftası’nı kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

Okunma Sayısı: 706
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER