“MİGROS KDZ EREĞLİ’DE MJET MAĞAZASINI AÇTI”

Kdz Ereğli’de Migros MJET mağazasının açılışı yapıldı.

“MİGROS KDZ EREĞLİ’DE MJET MAĞAZASINI AÇTI”

gundemeregli.com-Kdz Ereğli’de Migros MJET mağazasının açılışı yapıldı.

Bağlık Mahallesi Suphi Konak Caddesinde 2. Şubesi açarak faaliyetlerini sürdürecek olan Migros MJET mağazası açılış töreni gerçekleştirildi. Açılışa Kdz Ereğli Belediye Başkanvekili Hasan Pınarcık, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Başel, Meclis Üyeleri Fevzi Ekşi, Mehmet Erdoğan, Migros İstanbul Anadolu Şubesi Bölge Müdürü Tunç Öncü, Adapazarı Serdivan ve Merkez mağaza Müdürü Ahmet Buluş, Migros Kdz Ereğli Şubesi müdürü İsmail Aykol, Zabıta Müdürü Alptekin Dursun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr Hüseyin Uysal’ın şehir dışında olmasından dolayı onun selam ve sevgilerini getirdiğini belirten Başkanvekili Hasan Pınarcık yaptığı konuşmada şunları söyledi.” Migros gerek yurt genelindeki gerekse bölgemizdeki hizmet kalitesi ürün kalitesi hep ön sıralarda. Bu yeni şubesiyle de yine bu ürün kalitesi bu hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyacağından şüphemiz yoktur. Bölgemize hayırlı olsun diyoruz, bol kazançlar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından, Açılış kurdelesini belediye başkan vekili Hasan Pınarcık, bölge müdürü Tunç Öncü ile birlikte kesti. Pınarcık ve beraberindekiler daha sonra mağazayı gezerek bölge müdürü Tunç Öncü’den bilgi aldıktan sonra mağazalarının hayırlı olmasını temennisinde bulunarak ayrıldı.

Diğer yandan Migros MJET mağazasının ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini sıcak ve keyifli bir alışveriş ortamında sunulduğunu belirten Migros yetkileri müşterilerine hizmet verecek olan MJET mağazasıyla alışveriş kolaylığı sağlanacağını ifade ettiler.
Migros personeli  daha sonra tam kadro  Bölge Müdürü Tunç Öncü ile birlikte selfie yaptı.
Okunma Sayısı: 8699
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2014, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39