UYSAL: EREĞLİ ARTIK GÖÇ VERMEYECEK

AK Parti Alaplı İlçe Teşkilatı, partililerine verdiği iftar yemeğine katılan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, iftar sonrası yapılan çay sohbetinde, “Ereğli 7-8 aya kadar göç veren değil, göç alan bir şehir olacak.” diye konuştu.

UYSAL: EREĞLİ ARTIK GÖÇ VERMEYECEK

gundemeregli.com Alaplı Belediyesi Fiskomar Kültür sitesinde yapılan iftar yemeğine, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Ercan Candan, Özcan Ulupınar, Ak Parti MKYK Üyesi Emine Çift,  Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek, Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

YATIRIM İŞSİZLİĞE ÇARE OLABİLİR

İftar yemeği sonrası partililerle birlikte Alaplı çarşı içerisindeki bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti heyeti Alaplı’nın sorunlarını dinledi. En büyük sorunun yine işsizlik olduğunu belirten Alaplılılar, bu konuda hükümetten yardım istedi. Milletvekili Candan ise konuya ilişkin olarak “Bölgeye yapılacak olan yatırımlarla işsizliğe çare bulmayı amaçlıyoruz.” dedi.

KDZ. EREĞLİ ARTIK GÖÇ VERMEYECEK

Sohbet sırasında konuşan Başkan Uysal, “Ereğli yakında şantiyeye dönecek. Bugüne kadar Ereğli sürekli göç verdi. Ama şundan eminiz ki, Ereğli 7-8 aya kadar göç veren değil, göç alan bir şehir olacak. Ereğli’yi inanılmaz bir şekilde kalkındıracağız. Bunu hep birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Okunma Sayısı: 1309
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39