COVID-19 HASTASI GENÇ KADIN UYKUSUNDA HAYATINI KAYBETTİ

COVID-19 HASTASI GENÇ KADIN UYKUSUNDA HAYATINI KAYBETTİ

Kdz. Ereğli'ye bağlı Çiğdemli köyünde yaşayan 42 yaşında ki Necla T. Evinde hayatını kaybetti. Necla T. Nin ölüm sonrasında yapılan otopsisi ve incelemesinde COVİD-19 hastası olduğu ve hayatını bundan dolayı kaybettiği öğrenildi. 

Olay ilçeye bağlı Çiğdemli köyünde meydana geldi. İddiaya göre Çiğdemli köyünde yaşayan 42 yaşındaki Necla T. Bir anda rahatsızlandı. Haber verilen sağlık ekiplerinin eve gelmesinin ardından Necla T. Nin hayatını kaybettiği tespit edildi. Yapılan otopside ise Necla T. Nin Koronavirüse yakalandığı ve bundan dolayı yaşamını yitirttiği öğrenildi.

Acı haberi sosyal medya hesabından paylaşan Şaban Çelebi “Sevgili dostlarım  ve  kardeşlerim ne olur  bu korana illetine karşı çok dikkatli olalım  Bana bir şey olmaz Ben dikkat ediyorum  demeyelim hiç evlenmemiş ve evlilik hayali ile büyük Umutlar Kuran Gencecik  Birgül olan Biricik yeğenimi kayıp etmenin üzüntüsü içerisindeyim gerçekten  bu akşam Acım çok büyük Içimden organım ve canımdan bir canım kıymetli yeğenime yani Ereğli'nin en büyük köyü Çiğdemli  Alakese köyünde kendi köylüsü olduğu halde çoğu kişinin bile tanımadığı hiç evinden çıkmaz sadece evi ve evinin içerisindeki kişiler ile irtibat Kuran ve evlilik hayalleri korumakta olan Biricik kızımız Necla taban seni amcan olarak ben bile zor tanıdığm halde bu korana illeti nereden tanıyıp bulduda tam evlilik yapıp çoluk çocuğa karışacağın bir anda bu genç yaşta senin canına kıydı yok muydu başka kötü kişiler diyeceğim ama sen gece gündüz namazını kılan kimsenin dedikodusunu yapmayan kendi başına bir melektin Rabbim de sana çok güzel bir ölüm nasip eyledi Sessiz Sedasız bizleri üzmeden Rabbime kavuştun”

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39