Demirtaş, Ereğli’de “Tamam” dedi

Demirtaş, Ereğli’de “Tamam” dedi

Demirtaş, Ereğli’de “Tamam” dedi

CHP Zonguldak Milletvekili ve 1. sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, seçime 2 gün kala çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ünal Demirtaş, CHP Kdz. Ereğli İlçe yönetimi ile birlikte çalışmalarını Karga Mahallesindeki  esnaf ve inşaat işçilerini ziyaret ederek sürdürdü. CHP'li Demirtaş, Cumhurbaşkanlığında Muharrem İnce'ye, parlamento seçimlerinde ise CHP'ye destek istedi. Ünal Demirtaş, bu seçimlerin tarihi seçimler olduğuna dikkat çekerek  "Ekonomik kriz kapıda. Bunu ancak güçlendirilmiş parlamenter rejimin sağlayacağı güven ortamı ile aşabiliriz. OHAL kalkmadan ekonomideki güven ortamı tesis edilemez" dedi.
DEĞİŞİM ŞART!
Programına, BEÜ Eğitim Fakültesi mezuniyet töreni ile devam eden Ünal Demirtaş, daha sonra Kdz. Ereğli Türk Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği'ne ziyarette bulundu. Ziyarette, Ünal Demirtaş'a, Kdz. Ereğli CHP İlçe Sekreteri Sevdekar Aras ile Kadın Kolları Başkanı Zerrin Yılmaz eşlik etti. Demirtaş, burada yaptığı konuşmada “Şehit ve gazilerimiz için şimdiye kadar TBMM'nin milletvekillerine verdiği denetim yetkileri ile bir şeyler yapmaya çalıştık. Bundan sonra da iktidara geldiğimizde sosyal devlet anlayışı içinde şehit ve gazilerimize dair yasal düzenlemelerin tamamını çıkaracağız. Türkiye'de yönetim değişikliği şart" dedi. Dernek Başkanı Mehmet Ali Demirdüyen de CHP Zonguldak 1'inci sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş'a  gösterdiği duyarlılık ve çalışmaları için teşekkür ederek başarılar diledi.
ESNAFI ZİYARET ETTİ
Ünal Demirtaş, daha sonra CHP Kdz. Ereğli ilçe yöneticileri ile birlikte Erdemir Caddesi'nde esnaf ziyaretinde  bulundu. Demirtaş, yaptığı ziyaretlerde esnaf bakanlığı kurulacağını ve esnafın kira stopajının kaldırılacağını söyledi.
Ereğli sahilinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Demirtaş, "16 yıldır AKP iktidarı ile yönetilen bu ülkede yaşam koşulları her gün daha da zorlaştı. Bu sorunları CHP iktidarında Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olduğunda çözeceğiz. Bu yönetim anlayışına da AKP iktidarına da artık TAMAM diyoruz" ifadelerini kullandı.

Gündem

Okunma Sayısı: 3252
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner4