Efe ile Ege ‘adam’ oldu!

Efe ile Ege ‘adam’ oldu!

Kdz. Ereğli’de Vitrin Auto olarak hizmet veren Ferhat Durgut’un yeğenleri sünnet olarak erkekliğe adım attılar. 
Tülay-Ferdi Durgut çifti, çocukları Murat Efe ile Umut Ege’in ilk mürüvvetlerini görmenin mutluluğunu yaşıyorlar.
Tülay-Ferdi Durgut çiftinin çocukları, Satı-Murat Durgut ile Bahriye-Ahmet (Merhum) Kılıçaslan’ın torunları, iş adamı Ferhat Durgut’un yeğenleri Murat Efe ile Umut Ege birlikte sünnet olarak, erkekliğe adım attılar.
Murat Efe ile Umut Ege için İlçedeki bir düğün salonunda görkemli bir düğün töreni düzenlendi. Yemekli ve orkestralı olarak düzenlenen sünnet düğününe, aralarında siyasetçilerin, iş adamlarının ve bazı sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin de yer aldığı yaklaşık 200 davetli katıldı.
Sünnet düğünü, Murat Efe ile Umut Ege’nin Mehter Marşı eşliğinde sünnet tahtı ile salona girmeleriyle başladı. Anne Tülay Durgut’un çocukları ile dans etmesinin ardından minik Murat Efe ile Umut Ege davetlilere ‘Hoş geldiniz’ diyerek iyi eğlenceler dilediler. Tülay-Ferdi Durgut çiftinin dansına bazı davetlilerin de katılması ile devam eden düğünde yöresel oyun havaları da seslendirilerek Murat Efe ile Umut Ege ve davetliler gönüllerince eğlendiler.
Sünnet düğünü boyunca masaları tek tek dolaşarak konuklarıyla yakından ilgilenen Tülay-Ferdi Durgut çifti ile Murat Efe ile Umut Ege’nin amcası Ferhat Durgut, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için davetlilere teşekkür ettiler.
Düğünde, Murat Efe ile Umut Ege’nin davul çalmaları ve palyaçoların çocuklara balon dağıtıp oyunlar oynaması renkli görüntülere sahne oldu.

Okunma Sayısı: 1384
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4