Ereylin AVM mağazasıyla hizmet ağını genişletiyor!..

Ereylin AVM mağazasıyla hizmet ağını genişletiyor!..

Ereylin AVM mağazasıyla hizmet ağını genişletiyor!..

Zonguldak Ereğli Ereylin Alışveriş Merkezinde yenilenen koleksiyonu ve avantajlı fiyatlarıyla adından söz ettiren Ayakkabı Dünyası açıldı. Ayakkabı Dünyası büyüme hamlesine Zonguldak’taki yeni mağazasıyla devam ediyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen ayakkabı tasarımlarını bir arada sunan Ayakkabı Dünyası; büyüme hamlesine hız kesmeden devam ediyor. Zonguldak Ereylin AVM’nin zemin katında yer alan Ayakkabı Dünyası, günün modasını yansıtan, rahat ve dayanıklı modelleri ayakkabı severlerle buluşturuyor.

A’dan Z’ye her yaş grubuna ve her zevke özel yüzlerce markanın bir arada yer aldığı Ayakkabı Dünyası’nda, dünya markaları en uygun ödeme koşullarıyla marka tutkunlarını bekliyor! Sezonun en çarpıcı ve en kullanışlı modellerinden oluşan Ayakkabı Dünyası’nın Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonunda, ışıltı ve konfor öne çıkarken, son moda akımlarına ve dünya trendlerine de sıkça rastlanıyor. Türkiye’de büyük metrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığının doğuşuna öncülük eden Ayakkabı Dünyası, yeni mağazalarıyla önümüzdeki dönemde de büyümeye devam edecek.

Gündem

Okunma Sayısı: 1636
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4