Fatih Çakır ne oluyor? Listelerin oynuyor!

Fatih Çakır ne oluyor? Listelerin oynuyor!

Fatih Çakır ne oluyor? Listelerin oynuyor!

Son dönemlerin sosyal medya fenomenleri arasında yer alan eski gazeteci Mustafa Uysal’ın sosyal medya hesabından Ak Parti Milletvekili aday adayı Fatih Çakır ortaya attığı iddialar Ereğli ilçesinin en çok konuşulan konusu haline geldi. Uysal’ın Fatih Çakır’ı hedef alan iddiaları ise siyasi entrikaların ne boyutlara ulaştığını gözler önüne serdi.
Çakır’ın temayül yoklamasında sanki Ereğli’den başka aday yokmuşçasına anahtar liste dağıttığını ifade eden Uysal, Çakır’ın Zonguldak’ta birinci sıraya Hüseyin Özbakır’ın gelmesi ihtimalinden oldukça rahatsız olduğunu, Zonguldak adaylarından yerli isimleri anahtar listelere yazdırarak, kendince denge hesabı yapıp, birinci sıraya yerli bir ismin gelmesini istediğini belirtti.
Uysal öte yandan yaptığı paylaşımda; Çakır’ın bazı anahtar listelere Hamdi Uçar ve Akın Kaymak’ı yazdırırken, Ahmet Çolakoğlu’nu yazdırmadığını, bazı listelere de Şerafettin Nas’ın ismini yazdırırken Hamdi Uçar’ın ismini yazdırmadığını belirtti. Uysal paylaşımında Çakır’ın anlaştığı kişilere bile entrika yaptığını söylerken, hiçbir adayın kendini geçmemesi ve temayülden birinci sırada çıkabilmek için elinden geleni yaptığını belirtiyor.

Okunma Sayısı: 7505
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Müdür
Müdür - 4 ay Önce

Demek ki bu anahtar listede bile en zayıf halka görülen Yasemin mirci geçen seferki Çaturoğlu gibi öne çıkan isim olmasın birde

KEMAL
KEMAL - 4 ay Önce

ALAPLI DERSANE İŞİNİ YAZINN...BAK NELER OLUR NELER

İBRAHİM
İBRAHİM - 4 ay Önce

ALAPLIYA ORTAK DEĞİLMİYDİ O FETOCULARIN DERSANESINE..YAZIK OLDU EMNIYET MÜDÜRÜNE YAZIKKK

ERDEM
ERDEM - 4 ay Önce

PASTELİN 2 KATINDA NE KONUŞTULAR DARBE GECESI ACABA...ACABAAAAAAA.

MERT
MERT - 4 ay Önce

HELAL OLSUN SİZE GÜNDEM GAZETESİ,,,BİR TEK SİZ BU SAHISA DOKUNA BILDINIZ HELAL OLSUN...

KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR
KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR - 4 ay Önce

İL GENEL MECLİS ÜYESİ,,SADETTİN ARSLAN KONUŞSA YETER,,,KÖYLERDE OLUP BİTENII,,ADAMDAN SENET İSTEDİLER BE SENET..

taşkın
taşkın - 4 ay Önce

faruk çoturoğluna yemın ettı makamda bee.aday olmayacam ,ben belediye başkanı adayıyım diyeee,,,keşke ben orda olmayasaydım..

su içmez
su içmez - 4 ay Önce

İlçede bütün bunlar oluyor çünkü balık baştan kokuyor! ak parti ilçe teşkilatı başkanı fatih çakır, reisi cumhurumuza hakaret etmesine rağmen hakkında soruşturma açılan ve daha sonra Fetö den görevden alınan hasan suiçmez kdz ereğli hedef dersanesinde ortağıydı. bir diğer ortakları ise yine fetö dan görevden alınan serkan ekmekçi idi. Hasan Suiçmez ve Serkan ekmekçi, Fatih Çakır tarafından müdürlük mülakatında yüksek puan verdirilip okul müdürü olan, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ilk dalgada görevden alınan isimlerdir. Ak parti ilçe başkanı fatih çakır’ ın hedef dersanesindeki iki ortağı fetocu çıkmış ve görevden alınmışlardır. Bu üç ortağın ikisi Fetöcu Fatih Çakır ise temiz midir?


SIRADAKİ HABER

banner5

banner4