Kalbimizle, dualarımızla Mehmetçiğin yanındayız'

Kalbimizle, dualarımızla Mehmetçiğin yanındayız”

Kalbimizle, dualarımızla Mehmetçiğin yanındayız'

Zonguldakın Ereğli ilçesinde 1. Amatör Küme Play-Off müsabakası öncesi Gülüç Belediyespor futbol takımı sahaya Kalbimizle, dularımızla Mehmetçiğin yanındayız yazılı pankartla çıktı.
Kdz. Ereğli ilçesinde 1. Amatör Küme Play Of eleme maçında Gülüç Belediyespor ile Zonguldak Cebati Merkezspor takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesi Gülüç Belediyesporlu futbolcular ellerinde Kalbimizle, dualarımızla Mehmetçiğin yanındayız yazılı pankartla sahaya çıkarak Türk Siahlı Kuvvetlerinin Afrinde terör örgütlerine yönelik düzenlediği operasyona tam destek verdi.
Gülüç Belediye ve Gülüç Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Demirtaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrinde terör koridoru oluşturulmasını önlemek için düzenlediği operasyonu desteklediklerini söyledi. Demirtaş konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada Türk ordusunun terör koridorunu önlemek ve ülkemize yönelecek tehditleri bertaraf etmek için Afrin de başlattığı operasyonu destekliyoruz. İnşallah Mehmetçiğimizin burnu bile kanamadan operasyonlar başarıyla sonuçlandıracaktır. Dualarımız ve gönlümüz kahraman askerimizle birlikte dedi.
Karşılaşmada Gülüç Belediyespor, Zonguldak Cebati Merkezspora 2-1 mağlup oldu.

Okunma Sayısı: 3451
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner4