Kaymakam Madenoğlu, mahalle sakinlerini dinledi...

Kaymakam Madenoğlu, mahalle sakinlerini dinledi...

Kaymakam Madenoğlu, mahalle sakinlerini dinledi...

ZONGULDAK - Ereğli Kaymakamlığınca Göktepe Mahallesinde halkla buluşma ve güvenlik toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Nazım Madenoğlu, Göktepe Mahallesindeki merkez camisi konferans salonundaki toplantıda yaptığı konuşmada, muhtarların ve vatandaşların karşılaştıkları sorunların çözümü için üzerilerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Halkla buluşma ve güvenlik toplantılarını belde, köy ve mahallelerde rutin olarak sürdürdüklerini, vatandaşların da ilgi göstermesinden memnuniyet duyduklarını anlatan Madenoğlu, şöyle konuştu:

Gerek muhtarlarımız gerekse vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek, devletimizin imkanlarını eşit ve sorunsuz olarak sunabilmek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızı dinliyor, sorunlarını ilgili birimlere anında aktararak çözümü noktasında neler yapılabileceğimizi masaya yatırıyoruz.

Toplantıya Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar, Ereğli İlçe Emniyet Müdür Vekili Cengizhan Zengin, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, daire müdürleri, Göktepe mahalle muhtarı Mustafa Atmış ile mahalle sakinleri katıldı.

haber

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39