POSBIYIK, DAHA YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞLER VAR

POSBIYIK, DAHA YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞLER VAR

POSBIYIK, DAHA YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞLER VAR

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık durmak nedir bilmiyor.

Karga Mahallesi’ndeki halk buluşmasına meşaleler eşliğinde giren Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’a büyük bir sevgi ve büyük bir ilgi vardı.

Gördüğü sevgi karşısında çok mutlu olduğunu ifade eden Posbıyık, ‘Geçmişte bu bölgeye büyük hizmetler yaptığıma inanıyorum. Ama herşey bittimi yok. Daha yapacağımız çok işler var. ‘ dedi.

Posbıyık, ’’Sevgili hemşerilerim. Her zaman olduğu gibi sizi Sevgi, Barış, Dostluk duygularımla selamlıyorum. Hoş geldiniz diyorum. Özellikle hanımefendilere soğuk havada beni beklediğiniz için çok teşekkür ediyorum. Burada benim çok hatıralarım var. Hepiniz bana moral verdiniz. Sağolun var olun. Hepinizden Allah razı olsun. Geçmişte bu bölgeye büyük hizmetler yaptığıma inanıyorum. Ama her şey bittimi yok. Daha yapacağımız çok işler var. ‘Allah sağlık verirse, sizlerde destek verirseniz, bu nidalarla, bu haykırışlarla Ereğli’yi inletmeye geliyoruz.’’dedi.

Konuşmasının ardından Karga Mahallesi’ndeki bir kahvede gençlerle oturup gençlerin sıkıntılarını dinleyen Posbıyık,  elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğunu belirterek ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Gündem

Okunma Sayısı: 1376
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4