Posbıyık, Ören Mahallesinde

Posbıyık, Ören Mahallesinde

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık seçim çalışmaları kapsamında dün akşamda Ören Mahallesi halkıyla buluştu

Ören Mahalle Muhtarı Halil Sever, Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,‘‘ Efsane başkanımız bizi hiç bir zaman bırakmadı ve yine yanımızda. İmar sorununu bekliyoruz. İşsizlik sorunumuz var. Yarım kalan yollarımız var. Başkanımız Ören’i bize nasıl bıraktıysa yine o şekilde kaldı.’’  şeklinde konuştu.

Posbıyık konuşmasına başlamadan önce Ören gençleri ‘Seninle Ören seninle dik dur’ tezahüratlarıyla Posbıyık’a olan sevgilerini gösterdiler. Gördüğü sevgi ve ilgiden dolayı çok mutlu olan Posbıyık ‘Ereğli’yi el ele verip hep beraber yönetmemiz lazım’’ dedi.

Posbıyık: ‘‘Hanımefendiler size borçlandım beni bu soğukta beklediniz. Hepinizden Allah razı olsun hemşerilerim. Özellikle hanımefendilere çok teşekkür ediyorum. Sizler benim bacılarım, kardeşlerim hepinizi çok seviyorum. Ben Ereğli halkına hayranım. Ereğli halkına sevdalıyım. Aşkım Ereğli diye bağırdığım zaman bunu hiç kimse siyaset olarak algılamasın. Yüreğimden gelen bir ses.  Ereğli halkına hizmet etmek için geliyorum. Ereğli’de moral bozukluğu var motivasyon bozukluğu var. Avrupa Ereğli’den bahsediyordu, Avrupa’dan ödüller getiriyordum ama şimdi Ereğli’den bahseden felan yok. Dünya’nın en güzel, Türkiye’nin en güzel kenti Kdz. Ereğli sanayi bölgesi olmasına rağmen çocuklarımıza iş veremiyoruz. Bakın ben siyaset yapmıyorum. Tecrübelerimi ve bilgilerimi size aktarıyorum. Artık Ereğli’yi ele ele verip hep beraber yönetmemiz lazım. Ereğli’yi bir buçuk iki senede ayağa kaldıracağız.’’ dedi.

Posbıyık ve beraberindeki meclis üyeleri  ‘En büyük Başkan Bizim Başkan ‘ tezahüratlarıyla alandan ayrılıp seçim çalışmalarına devam etti.

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39