Uysal'a Sitem Etmişti. Bakın Ne Oldu

Uysal'a Sitem Etmişti. Bakın Ne Oldu

Uysal'a Sitem Etmişti. Bakın Ne Oldu

Zonguldakın Ereğli ilçesinde akciğer kanserine yakalanan Hasan Çolpan sosyal medya üzerinden sitem ettiği Belediye Başkanı Hüseyin Uysalın kendisini evinde ziyaret etmesi ile büyük bir mutluluk yaşadı.
Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Bağlık Mahallesi Hatip Sokakta yaşayan Hasan Çolpan yakalandığı hastalık nedeniyle kendisine danışmak istediği Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysaldan randevu alıp görüşemeyince sosyal medya üzerinden sitem etti. Çolpan sosyal medya üzerinden Başkan Uysala hitaben Selam başkanım, sizinle acil ve mutlaka görüşmek istiyorum. Bir doktor olarak hastalığın nasıl olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Ben akciğer kanseriyim, ameliyat oldum. Ne zaman gelsem sizinle görüştürmediler. Ya başkasına gönderdiler yada salladılar. Lütfen bana ulaşınız. Hasan Çolpan diye yazdı.
Aynı zamanda doktor olan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal çiçek alıp kendisine sosyal medya üzerinden sitem eden Hasan Çolpanı evinde ziyaret etti. Karşısında Belediye Başkanı Hüseyin Uysalı gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşayan Çolpan, bu ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. Genel Cerrahi Uzmanı olan Opr. Dr. Hüseyin Uysal Hasan Çolpanın hastalık süreciyle ilgili raporlarını inceleyip, kendisini dinledi. Çolpana geçmiş olsun dileklerini sunan Başkan Uysal, kendisine hastalık sürecinde atması gereken adımlarla ilgili tavsiyelerde bulunup moral verdi.
Sitem ettiği Belediye Başkanı Uysalın kendisini ziyareti ile ilgili tekrar sosyal medyada paylaşım yapan Çolpan Teşekkür ederim başkanım. Allah razı olsun. Sizler gibi değerli insanları misafir etmekten onur duyarız, ayağınıza sağlık. Tekrar teşekkür ederim ilginize. Sağ olun, saygılar başkanım. Sizlere, çocuklarınıza, ailenize sağlık ve sıhhat dilerim Allahtan. İyi ki varsınız dedi.
Başkan Uysal ziyaret sırasında Çolpanı ameliyat edenin Bülent Ecevit Üniversitesinde görev yapan oğlu Genel Cerrah Serkan Uysal olduğunu öğrendi.

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 7053
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner4