BAŞKAN UYSAL,CUMHURBAŞKANI ADAYI ERDOĞAN İÇİN SAHADA

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde mahalle ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

BAŞKAN UYSAL,CUMHURBAŞKANI ADAYI ERDOĞAN İÇİN SAHADA

gundemeregli.com-Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde mahalle ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Cuma akşamı Elmatepe, Kışla ve Köseler’de vatandaşlarla bir araya gelen Uysal, Cumartesi günü de, önce Kaptaş ve Cumartesi Pazarını gezdi, OrmanlıCuma’yı da ziyaret eden Uysal, günü, Kavaklık ve Kepez ziyaretleri ile noktaladı.

Ziyaretler esnasında vatandaşlarla sohbet edip belediye hizmetleri ile ilgili soruları yanıtlayan Uysal, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili olarak da vatandaşlarla istişare yaptı. Gezileri sırasında halkın yoğun ilgi gösterdiği Uysal, gezilerine ilişkin yaptığı açıklamada;

“2 gündür süren mahalle ve köy ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, sorunlara ilişkin çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Önümüzde ülkemizin kaderini belirleyecek Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Gözlemlerim o ki, Sayın Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımıza var olan teveccüh, her geçen gün daha da artıyor. İnanıyorum ki, Cumhurbaşkanı seçiminde milletimiz Başbakanımızı yalnız bırakmayacak ve Kdz. Ereğli’de de ortaya güzel bir sonuç çıkacak. “dedi.

Okunma Sayısı: 1095
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2014, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39