Asla Pes Etme

Asla Pes Etme

Asla Pes Etme

Kültür Koleji öğrencileri “Asla Pes Etme” konulu motivasyon programında Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Türkiye İşitme Engelliler Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin, oyuncuları Ersin Mert, Tolga Alkan, Mustafa Acar ve ses sanatçısı Serkül Kan ile “Asla Pes Etme” demek için bir araya geldiler.

Zihinlerdeki engelleri aşmak ve pes edilmediğinde neler başarılabileceğini vurgulamak amacıyla düzenlenen “Asla Pes Etme” Motivasyon Buluşmalarının ilkinde Kültür Koleji, Türkiye İşitme Engelliler Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin, oyuncuları Ersin Mert, Tolga Alkan, Mustafa Acar ile Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Milli Takım Kaptanı Özgür Gürbulak ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Kaptanı İsmail Ar’ı konuk etti.
Kültür Koleji İşaret Dili Kulübü öğrencilerinin, işaret dilini kullanarak Milli Takım sporcularına hoş geldiniz demesiyle başlayan programa katılım oldukça yoğundu.
Milli sporcular etkinlik boyunca öğrencilerle hayat mücadelelerinin örneklerini ve kendi deneyimlerini paylaştılar. Türkiye İşitme Engelliler Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin, “Neden işitme engelliler takım antrenörlüğünü tercih ettiniz?” sorusuna çocukların bana ihtiyacı var, onlar tüm şampiyonlukları hak ediyorlar.” şeklinde cevap verdi.
“Asla Pes Etme” sloganıyla birlikte, ses sanatçısı Serkül Kat’ın şarkılarıyla program son buldu.

Okunma Sayısı: 9354
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2017, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner4