BJK taraftarları derneği 50 çocuğu sünnet ettirdi

BJK taraftarları derneği 50 çocuğu sünnet ettirdi

BJK taraftarları derneği 50 çocuğu sünnet ettirdi

Kdz.Ereğli ilçesi Beşiktaş taraftarları derneğitarafından bu sene altıncısı düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni amfi tiyatro dagerçekleştirildi.

Dernek binası önünde toplanan sünnet çocukları davul zurnaeşliğinde Sünnet traktörüne binerek şehir turu attı. Sünnet etkinliğinin ikincibölümü olan Amfi tiyatroya gelen çocukları anne baba ve yakınları karşıladı.Semazen gösterisinin ardından etkinliğin açılış konuşmasını Ereğli BeşiktaşTaraftarları derneği başkanı Tarkan Adik yaptı. Amaçlarının Ereğli halkına vetaraftarlarına değer katmak olduğunu kaydeden Adik Kurulduğumuz 2009yılında bu yana sayısız etkinlik yapıpEreğlinize ve Beşiktaşımıza katkı yapmak için yönetim kurlumuz ile birlikteinanılmaz bir güç içerisinde çalışmaktayız. Bu katkıyı da en iyi şekildeyaptığımıza inanıyorum. Bugünde geleneksel hale getirdiğimiz ve altıncısınıdüzenlediğimiz sünnet şölenindeyiz. İnşallah bu sünnet şölenimiz bundan sonrada seneler boyu sürer gider. Burada erkekliğe ilk adımı atacak çocuklarımızıkutluyorum. İnşallah onların Mürvetlerini, vatana millete birer hayırlı evlatolduklarını görmek en büyük temennimizdir dedi.

BEŞİKTAŞ TARAFTARLAR DERNEĞİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da konuşmasında hersene 50 çocuğu sünnet ettirmenin kolay bir iş olmadığını söylediği konuşmasındaÖncelikle Dernek başkanımız Tarkan Adiki tebrik ediyorum. Kurulduğugünden bu yana 2009 yılında kurulmuş. Yaklaşık 7 yılda 6. sünnet etkinliğiniyapıyor. Kendilerini tebrik ediyorum. Çünkü kolay bir etkinlik değil. Elliyeyakın çocuğun sünneti ve her yıl yapılıyor. Beşiktaş spor kulübü sportiffaaliyetlerinin yanı sıra bir de sosyal sorumluluk projesi adı altında yarınınbüyükleri dediğimiz çocuklarımızın sünnetlerini kapsayan sosyal sorumlulukprojesi yapıyor. Kendilerine sonsuz kere teşekkürlerimi ve şükranlarımısunarım dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Ereğli Belediye BaşkanıHüseyin Uysal ve Beşiktaş taraftarları derneği başkanı Tarkan Adik sünnetpastasını kesti. Etkinliğe katılan protokol tarafından çocuklara hediyelerinindağıtılmasının ardından program sona erdi. Programa Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CumhuriyetHalk Partisi Ereğli ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ve partililer, MilliyetçiHareket Partisi Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Fenerbahçe TaraftarlarıDerneği Başkanı Serdar Özbek, Trabzon taraftarları Derneği Başkanı SadıkMercan, Galatasaray taraftarları Derneği Başkanı Cevdet Öztürk, takımtaraftarları dernek yöneticileri ve üyeleri ile birlikte aileler ve yakınlarıkatıldı.
Okunma Sayısı: 965
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39