Dolar bozdurana bir ay ücretsiz fitness

Dolar bozdurana bir ay ücretsiz fitness

Dolar bozdurana bir ay ücretsiz fitness
Alaplı Aktif Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Uğuz, 1000 Dolar veya euro bozdurup makbuz getiren müşterilerine , fitness salonundan bir ay ücretsiz yararlanabileceği bir kampanya başlattı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın, vatandaşlara Dövizlerini bozdurup Türk lirası ve altına yatırım yapmaları çağrısı üzerine 1000 dolar veya avro bozduran herkesin ücretsiz Fitness salonundan faydalanmak için kampanya başlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın çağrısı üzerine böyle bir kampanya yaptıklarını söyleyen Alaplı Aktif Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Uğuz, Doların yükselmesinden sonra arkadaşlarımla konuşarak bir kampanya yapma gereği duyduk. 1000 dolar bozdurup fişini bize getiren fitness salonundan bir ay ücretsiz yararlanabilecek. Uygulamayı sosyal medyada üzerinden duyan bir çok kişi paylaşımımı gören arkadaşlarım, mesaj atarak destek oldu. Kampanyaya ilgi duyan bir çok kişi dekontu göstererek bir ay boyunca salonumuzda yararlanabiliyor. Milli birlik ve beraberlik içinde ülkemizin bütün değerlerine sahip çıkmalıyız. Bugünkü pozisyonda ise ekonomik anlamda paramıza sahip çıkmamız gerekiyor. Bu yarayı sarma adına böyle bir kampanyaya adım attım şeklinde konuştu.
Okunma Sayısı: 2274
Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner13