Fenerium TIR'ı Zonguldak'ta

Fenerium TIR'ı Zonguldak'ta

Fenerium TIR'ı Zonguldak'ta

Fenerbahçe Spor Kulübüne ait lisanslı ürünlerinin satıldığı gezici Fenerium TIR'ı Zonguldak’a geldi. 
Fenerbahçe Spor Kulübüne ait lisanslı ürünlerinin satıldığı gezici Fenerium TIR'ı Zonguldak'a geldi. Kızılay Kan Merkezi Alanında 3 gün Fenerbahçeli vatandaşlara hizmet verecek olan Fenerium TIR'ı ile ilgili bilgi veren tır yetkilisi Murat Emre Kardaş, “Zonguldak’ta 3 gün kalacağız. Fenerbahçe'nin lisanslı ürünlerine taraftarlarımızın ilgisi oldukça yoğun. Fenerbahçeli vatandaşlarımızın takımının ürünlerini almak için uzaklara gitmesini gönlümüz arzu etmediği için bizler vatandaşlarımızın ayağına kadar gelerek bu ürünlere sahip olmasını istedik. Buradan sonra da TIR'ımız yurdumuzun başka il ve ilçelere giderek taraftarlarımıza hizmet vermeye devam edecek ”dedi Kardaş ayrıca  Fenerium TIR'ında 2 bin ürün olduğunu bu ürünlerin ise yüzde 25 ile 40 arasında indirim olduğunu da vurguladı.  
Papila, “Tüm Fenerbahçeli taraftarlarımızı bekliyoruz”
Zonguldak Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Turgut Papila, “Fenerium TIR'ı bu sabah itibariyle Zonguldak’a gelerek satış noktasında Fenerbahçelimizin ürünlerini satmaya başladı. Yağmurlu bir havaya rağmen Fenerbahçeli taraftarlarımız TIR’a gelerek ürünlerden almaya çalışıyor. Ürünlerin de yüzde 25 ile 45 arasında indirim olunca yoğunluk daha da çok artıyor. Fenerium TIR'ı3 gün boyunca Zonguldak’ta kalacak ve 3 gün boyunca da 2 bin üzerinde ki Fenerbahçe ürünlerini Zonguldak Fenerbahçeli taraftarlarımızla buluşturacak.  Her zaman olduğu gibi bu senede ürünler oldukça şık ve güzel”dedi.  
Müsteşar Kemal’den Fenerbahçelilere çağırı…
Koyu Fenerbahçeli olan ve Zonguldak Belediyesi memurlarından (müsteşar) Kemal Alkan, “Fenerium TIR'ı Zonguldak’a geldi ve biz de hemen soluğu tırda aldık. TIR’da bulanan ürünlerimizi inceliyor ve bakıyoruz. Hepsi de birbirinden güzel. Fenerbahçeli taraftarlarımızı TIR’ımıza bekliyoruz”dedi.

Okunma Sayısı: 1693
Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39