GENÇ KIZLAR, ANKARA’YA GİTTİ

GENÇ KIZLAR, ANKARA’YA GİTTİ
gundemeregli.com-Kdz. Ereğli Belediyespor Genç Kızlar Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonası karşılaşmalarını oynamak üzere Ankara’ya gitti. Kafileyi tesislerden uğurlayan Kdz. Ereğli Belediyespor 2.Başkanı Ayhan Atay, “Ben sizin başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.“ dedi.

Kdz. Ereğli Belediyespor Genç Kızlar Futbol Takımı 16 Haziran’da başlayacak Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını tamamladı. Şampiyona kapsamında 4 maç oynayacak temsilcimiz, bugün saat 13.00’te tesislerde toplanarak, Ankara’ya hareket etti. Antrenör Necat Bakan ve Yardımcısı Sertan Kuzu ile 19 kişilik sporcu kafilesi Kulüp 2.Başkanı Ayhan Atay tarafından uğurladı.

ATAY: BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANIYORUM

Atay, oyunculara hitaben yaptığı konuşmada, “İnşallah iyi haberlerinizi bekliyoruz. Ben sizin başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.” dedi. Kdz. Ereğli Belediyespor Antrenörü Necat Bakan’da yaptığı konuşmada, “Ereğli’yi en güzel şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. En güzel neticeler ile Ereğli’ye dönmek için gayret edeceğiz. “ ifadelerine yer verdi.

İLK MAÇ KONYA İDMANYURDUSPOR
 
16 Haziran 2014 Pazartesi günü başlayacak Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında Ankara Grubu’nda mücadele edecek temsilcimiz, gruptaki ilk maçını yarın (Pazartesi ) günü Konya İdmanyurduspor ile oynayacak.

Gruptaki ikinci maçını 17 Haziran Salı günü Düzce Gençlik Hizmetleri ile oynayacak temsilcimiz,18 Haziran Çarşamba günü Vatan Halk Oyunları takımı ile karşı karşıya geldikten sonra Perşembe gününü maç yapmadan geçecek.

Ereğli Belediyespor gruptaki son maçını 20 Haziran Cuma günü Zonguldak Gençlik Merkezi ile oynayacak. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak maçlar sonunda gruplarını birinci bitiren takımlar, Türkiye Futbol Federasyonu´nun belirleyeceği tarafsız sahalarda eleme usulüne göre karşı karşıya gelecek.

Okunma Sayısı: 1010
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2014, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39