Normalleşme süreci ile birlikte offroadcular dağların tadını doyasıya çıkarttı

KORONA VİRÜS SALGINI İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BÜTÜN ORGANİZASYONLAR İPTAL EDİLİNCE OFFROAD TUTKUNLARI DA YASAKLARDAN ETKİLENMİŞLERDİ. ANCAK YASAKLARIN KALKMASI VE NORMALLEŞME SÜRECİNE GİRİLMESİYLE BİRLİKTE OFFROAD TUTKUNLARI DA KENDİLERİNİ ÇAMURLU DAĞLARA ATTI. DÜZCE OTOMOBİL SPORLARI VE OFFROD DERNEĞİ ÜYELERİ DE KORONA VİRÜSE KARŞI ÖNLEMLERİNİ ALARAK ÇAMURLU DAĞLARDA PANDEMİ YASAKLARI SONRASI OFFROAD HEYECANI YAŞADI

Normalleşme süreci ile birlikte offroadcular dağların tadını doyasıya çıkarttı

road tutkunları, normalleşme sürecinin başlamasıyla Düzce’de bir araya gelerek doğayla iç içe olan alanlarda off-road tutkularını yeniden yaşadı.

Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında bütün organizasyonlara kısıtlama getirilmişti. Hayatı birçok yönden etkileyen kısıtlamalar ile off-road tutkunları da organizasyonlarını iptal etmek zorunda kaldı. İptal edilen organizasyonların ardından araçlarını garaja alan macera tutkunları, normalleşme sürecine girilmesi ve kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte Düzce’nin doğa ile iç içe olan çamurlu yollarında yeniden bir araya geldiler. Zorlu arazi koşullarına yeniden araçları ile çıkmanın heyecanını yaşayan Düzce Otomobil Sporları ve Off-road Derneği üyesi off-road tutkunları, araçlarını çamurlu ve bataklık arazilerde kullanarak hem özlemlerini giderdiler hem de doyasıya eğlendiler.

Okunma Sayısı: 518
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER