OLAĞAN GENEL KURUL YAPTI

Spor Toto 3. Lig takımlarından Zonguldak Kömürspor´un 14 Haziran Cumartesi günü yapılması gereken fakat çoğunluğun sağlanamaması için ertelenen Olağan Genel Kurulu, 21 Haziran Cumartesi günü kulüp binasında yapıldı.

OLAĞAN GENEL KURUL YAPTI
gundemeregli.com-Tek liste halinde yapılan genel kurulda, 120 delegeden 85´inin oyunu alan mevcut Başkan Süleyman Caner, yeniden başkanlığa seçildi.
Genel Kurulda konuşma yapan Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner, “Zonguldak Kömürspor’u 7 yıl aradan sonra amatör ligdeki mücadelemiz sona erdi. Geçen seneki yönetimimiz hep beraber birlikte Allah nasip etti 3. Lig’e çıktık. Profesyonel çıktık ve onun için heyecanlıyız. Tekrar profesyonel ligde olmak bizlere heyecan veriyor. İnşallah Allah’ın izniyle hedefimize ulaşır, nasıl geçen sezon şampiyonluk parolasıyla yola çıkmışsak yine aynı parola ile yola çıkıyoruz. İnşallah 2. Lige şampiyon olarak çıkmak en büyük arzumuz. Zonguldak’a bunu hediye etmek bizlere nasip olur. Temennimiz o. Yönetim sayımızı yükselttik. Geçen dönem 21 olan yönetim sayısını 31’e çıkardık. İnşallah yeni yönetime giren arkadaşlar katkılarıyla daha iyi yerlere gelmek nasip olur. Şuanda geçen seneden yönetimden aramızda olan var olmayan var, herkese teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun vermiş oldukları destekler için. Herkes bir şeyler yapmaya çalıştı, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yeni yönetimde inşallah istediğimiz gibi olur. Birlik, beraberlik güzel bir şekilde devam eder. Başarıya ulaşmakta bizlere nasip olur” dedi.
Ardından konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Ben ilk önce özlenen şampiyonluğu yürekten kutluyorum. Geçmişinde, tarihinde çok mükemmel konumda olan Zonguldakspor’umuz geriye gidiş ve tüm Zonguldak’ın geriye gidişiyle tabi sporda geriye gidiyor. Bu anlamda bir toparlanma isteği vardı. Yönetim çok güzel bir kadroyla istediğimiz, özlediğimiz sadece bizim değil Zonguldak halkının, Zonguldakspor severlerin istediği noktaya ulaşmış oldu şampiyonluk. Bundan sonra 3. Lig ve 3. Lig önemli. Mühim olan şampiyonluğu, başarıyı tekrar devam ettirebilmektir. İnşallah asolan bu konuyu yeni yönetim arkadaşlarımız ve Zonguldak haklı çok büyük destekle bunu da aşacağız. 2.Lig, 1.Lig özlediğimiz geçmişte kariyeri çok ilk üst noktada olan Zonguldakspor’u bu seviyelere taşımaktır. Bu yönetimde inançlı, sporu seven, başarıyı yakalayıp devam ettirmek isteyen bir yönetim. Ben hepsini kutluyorum. Bu özlediğimiz konu tekrar yerine gelecektir diye düşünüyorum. Hayırlı olsun diyorum. Bu başarıların daim olmasını diliyorum” diye konuştu.
Daha sonra kulübe her desteği sağlayan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Demir ise “Geçen sene Süleyman Başkanla birlikte çok iyi bir sezon yaşadık. İnşallah Süleyman Başkan ve Süleyman Başkanın yeni kurduğu ekiple birlikte de bu sezonda güzel şekilde yaşanır. Biz Ticaret Odası olarak, Demir ailesi olarak elimizden ne geliyorsa yaptığımıza inanıyorum. Eksiklerimiz olmuş olabilir, fazlamız olmuş olabilir ama bu senede elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bunu da kamuoyunun bilmesini istiyoruz. Biz Zonguldakspor’un üyesi olarak ve bir Zonguldaklı olarak Süleyman Başkan ve yönetiminden bu senede şampiyonluk bekliyoruz. Geçen dönem katkısı olan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Son olarak da futbol severlere, taraftarlarımıza sesleniyorum. Geçen yılki centilmenliği bu yılda centilmence bizi desteklesinler Zonguldakspor’u desteklesinler. Türkiye’de Zonguldakspor her zaman dördüncü ya da beşinci büyüklerin arkasında seyirci potansiyeli olan bir tapu olarak gösteriliyor. 3. Lig’de de gözler daha çok bizlerin üzerinde olacak. Çünkü amatör küme değil artık burası. Profesyonel lige çıktık. Amigolarımıza, Zonguldak severlere de buradan sesleniyorum daha centilmen olalım, Zonguldak’a yakışır hareketler yapalım” şeklinde konuştu.
Okunma Sayısı: 765
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2014, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39