Zabıtalar şampiyon oldu

Zabıtalar şampiyon oldu

Zabıtalar şampiyon oldu

Zonguldakın Ereğli ilçesi Belediyesinin personel kaynaşmasını ön plana çıkarmayı amaçlayan 2. Geleneksel Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın galibi ise İşletme ve İştirakler Müdürlüğünü final maçında 5-1 mağlup eden Zabıta Müdürlüğü oldu.
13 takımın 2 ayrı grupta mücadele ettiği ve Kışla Kdz. Ereğli Belediyespor Tesislerinde gerçekleştirilen turnuvanın sonunda final maçında İşletmeyi 5-1 yenen Zabıta Müdürlüğü kazanırken, turnuva kupasını Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağların elinden alan Zabıta Müdürlüğü futbolcuları da büyük bir sevinç yaşadı.
Turnuvanın ikincilik kupasını ise İşletme İştirakler Müdürlüğü, İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateşin elinden alırken final maçına da ‘Anneler günü ‘ pankartıyla çıktı. İşletme Müdürü Cem Koç, Zabıta Müdürü Alptekin Dursuna bir hediye takdim ederken, turnuva sonrası futbolculara ve seyircilere de baklava ikramında bulunuldu.
Turnuvanın çok renkli geçtiğini belirten Zabıta Müdürü Dursun, İnandık ve başardık. Çok çalıştık ve çok koştuk. Rakibimizi de tebrik ediyorum. Bu turnuvanın bir galibi olacaktı ve bizde mutlu sona ulaştık. Bu turnuvayı düzenleyerek belediye personelinin kaynaşmasını sağlayan ve her zaman sporcuya ve spora destek olan Belediye Başkanımız Hüseyin Uysala ve bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan zabıta personeli seyircimize teşekkür ediyorum dedi.
Turnuvaya, Temizlik İşleri, Mali Hizmetler, Özel Kalem, Kanalizasyon, Su Arıza, Zabıta ve İtfaiye, Fen İşleri, İşletme İştirakler, Ulaştırma, Endeks, Park Bahçeler ve İmar Müdürlüğü katıldı.

haber

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 1263
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner4