Başkan Uysal, Milletvekili Çaturoğlu’na Ereğli raporunu sundu

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Belediye Meclis Üyeleri, Ankara’ya giderek AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile bir araya geldi ve ilçenin ihtiyaç duyduğu projeler, yapılan çalışmalar ve bakanlıklarda takibi gerektiren konuları içeren bir rapor sundu.

Başkan Uysal, Milletvekili Çaturoğlu’na Ereğli raporunu sundu

Ereğli BelediyeBaşkanı Hüseyin Uysal ve Belediye Meclis Üyeleri, Ankara’ya giderek AK PartiZonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile bir araya geldi ve ilçenin ihtiyaçduyduğu projeler, yapılan çalışmalar ve bakanlıklarda takibi gerektirenkonuları içeren bir rapor sundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, BaşkanYardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ankara’ya giderek AK PartiZonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile bir araya geldi.

Başkan Uysal, beraberindekilerle birlikte, Ankara’dagerçekleşen ve 2 buçuk saat süren görüşmede, Milletvekili Çaturoğlu’na,Ereğli’nin ihtiyaç duyduğu projeleri içeren, yapılan çalışmaların yer aldığı veilgili bakanlıklarda takip gerektiren konuları içeren bir rapor sundu.

EREĞLİ İÇİN ÖNEMLİ PROJELER..

Başkan Uysa’lın Milletvekili Çaturoğlu’na sunduğudosyada,  Enerji ve Tabii KaynaklarBakanlığı’ndan, enerji nakil hatlarının yer altına alınması, UlaştırmaDenizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan, Bozhane Limanının onarımı, Gıda Tarımve Hayvancılık Bakanlığı’ndan, Balıkçı Barınakları ve çekek yerleri ile ilgilisorunların aşılması, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çöp Rehabilitasyon Projesi(Kırmacı), Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yeni Atatürk Kültür Merkezi içinuygulama projesi, Potbaşından Kepez’e kadar olan güzergâhta, yan yol, cepler veüst geçitlere ilişkin talepler rapor halinde yer alıyor.

Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Başkan Uysal ve ekibineziyaretleri için teşekkür ederek, ilçenin sorunlarını aşma konusunda elbirliğiyle çalışacaklarını bildirdi.

Okunma Sayısı: 703
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2016, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4