ÇAKIR DESTEK TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve beraberindekiler, 10 Ağustosta Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde meslek örgütleri ve derneklere yaptığı destek ziyaretlerine devam ediyor.

ÇAKIR DESTEK TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

gundemeregli.com-Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve beraberindekiler, 10 Ağustosta Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde meslek örgütleri ve derneklere yaptığı destek ziyaretlerine devam ediyor.

 Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve beraberindekiler destek ziyaretleri kapsamında Karadeniz Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek´ i makamında ziyaret ederek destek istedi.

 Çakır, Mustafa Kemal Atatürk´ten alıntı yaparak başladığı konuşmasında Türkiye´nin her tarafında savaşlar olduğunu belirtirken, ülke içinde de istikrarı bozmak isteyen hem dâhili hem harici bedbahtların olduğunu söyledi. Çakır sözlerine şöyle devam etti;

 ´´ Türkiye´nin etrafı, her tarafta bir savaş her tarafta bir karışıklık ülkemizde de istikrarı bozmak isteyen hem dâhili hem harici Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi bedbahtlarımız var. Bunla alakalı ülkenin istikrara ihtiyacı var. 12 senedir tanıdığımız ülkeyi yöneten her seçimde milletin teveccühünü artırarak alan, dünyanın tanıdığı dünya lideri Başbakanımız Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek ziyaretlerimiz var. Gündüzleri mahallelerde akşamları tekrar iki üç grup halinde hem köylerde, hem beldelerde, hem  mahalleler de çalışmaları yürütüyoruz. Ereğli olarak Türkiye genelinin üzerinde oy almanın çalışması ve gayreti içerisindeyiz. İnşallah bu seçimin önce ülkemize ve dünya insanlığı için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyoruz. Önce ülkemizin geleceği, ülkemizin refahının artırılması. Tabi 12 sene önce hayal ettiklerimizi 12 yıl içerisinde gerçekleştiren başbakanımız, şimdi önümüzdeki hedef kısa vadeli 2023 daha uzun vadeli 2053 hedefini yakalama noktasında bizlerde kendisine destek olmaya çalışıyoruz. Zaten basın yoluyla, televizyon ve medya aracılığıyla kendisini halka bizzat ifade ediyor ama bizlerde en azından yolunda bulunma destek olma adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. ´´ dedi.

Ereğli Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek ise kendilerinin bir oda olmalarından ötürü siyasilere eşit mesafede olduklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti;

´´Bizler tabi ki bir oda başkanıyız, siyasilere hep eşit davranıyoruz, tabi ki bizimde odamızda yöneticilerden her partiden insanlar var. Tabi ki doğru birdir basında takip ediyoruz, insanlar artık bilinçli ne yapacaklarını daha iyi bilirler, sizlerde çalışıyorsunuz herkes çalışıyor inşallah hayırlı olur.´´ dedi.

Ziyarette, AK Parti belediye meclis üyeleri ve bazı ilçe örgütü yöneticileri de hazır bulundu.

 

 

 

Okunma Sayısı: 787
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2014, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39