Ereğli FM 23 Yaşında

Ereğli FM 23 Yaşında

Ereğli FM 23 Yaşında

Kdz. Ereğli’de radyo ve internet üzerinden yayın hayatını sürdüren Ereğli FM, 23.ncü kuruluş yıldönümünü kutluyor. Yönetim Kurulu Başkanlığını  Halil Bozkuşun yaptığı, Genel Yayın Yönetmenliğini İlknur Turt Kanca editörlüklerini Gülçin Acaroğlu ve Emrah Terzi’nin yaptığı Ereğli FM 23.Kuruluş yıldönümünü kutluyor.Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, Ereğli FM’in 23. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, “Öncü bir rol üstlenen radyo kimliğimiz ile öne çıkmamız, hedeflenen yolda emin adımlarla ilerlediğimizin işaretidir. ”dedi.

Bozkuş’un mesajı şöyle;

1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayan, 1996 yılında bugünkü adını alan ve1 Nisan 2011yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile devraldığımız Radyomuz, bugün 23 yaşında.Bizler, bundan 5 yıl önce, bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandırmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklar da olmayı hedefleyerek yola çıktık.O günlerde “ Radyo bir müzik kutusudur.” düşüncesinin aksine, müzik yayınlarının yanı sıra, haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla dinleyicileriyle samimi bir iletişim kurmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olmayı hedeflemiştir.Bugün geldiğimiz noktada radyomuzun karasal yayın ağı ve internet üzerinden yapılan yayınlarla çıkış trendini sürdürüyor olması ve bu süreçte siz değerli dinleyicilerinde destekleri ile radyo yayıncılığına yön vermenin yanında, öncü bir rol üstlenen radyo kimliğimiz ile öne çıkmamız, hedeflenen yolda emin adımlarla ilerlediğimizin işaretidir.Kurduğumuz haber merkezi ilewww.ereglifm.com.trinternet adresi üzerinden güncel gelişmelerin takip edildiği bir haber sitesini de bünyemize katan radyomuzda bu alandaki yenilikler sürecektir.Ben, bu yolda beraber yola çıktığımız yol arkadaşlarımıza, bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm personelimiz ve bu yolda bize güç veren tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum.
Gündem Gazetesi olarak Başta Yöönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş olmak üzere tüm çalışanları kutlar,daha uzun yıllar dileriz.
Okunma Sayısı: 723
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2016, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4