Gülüç Belediyesi’nden Başkan Tekin’e teşekkür

Gülüç Belediyesi’nden Başkan Tekin’e teşekkür

Gülüç Belediyesi’nden Başkan Tekin’e teşekkür

Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş, Gülüç’e veGülüç Belediyesi’ne verdiği desteğin anısına Alaplı Belediye Başkanı NuriTekin’e şilt ve çerçeveli Atatürk fotoğrafı hediye etti.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediyesi’ninsünnet şölenine katılmadan önce Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ımakamında ziyaret etti. Gülüç Belediye Başkanı Demirtaş, düzenledikleri sünnetşölenine destek veren sponsorların yanı sıra Alaplı Belediye Başkanı NuriTekin’e de şilt ve çerçeveli Atatürk fotoğrafı hediye etti. Başkan Tekin’inkendilerine her zaman büyük destek verdiğini ve her zaman yanlarında olduğunuifade eden Demirtaş, “Alaplı Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin, ilçesine çokbaşarılı hizmetler yapıyor. Herkes de kendisini takdir ediyor.Görevebaşladığımız günden bu yana da kendisi her zaman yanımızda oldu, bizleri hiçbirzaman yalnız bırakmadı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, Gülüç Belediyesi veBelediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaşile iyi bir yardımlaşma ve dayanışma örneği sergilediklerinibelirterek, “Gülüç Belediyesi’ne veGülüç’e katkılarımız bundan sonra da devam edecek. Gülüç Belediyesi’ninbaşarılı hizmetleri Gülüç halkı gibi bizleri de gururlandırıyor. Buhizmetlerinin artarak devam etmesini diliyorum. “ dedi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediyesi SünnetŞöleni’ne katkı veren sponsorlara da Gülüç Belediyesi adına şilt takdim etti.Başkan Tekin, ardından Sünnet Şöleni’ne katıldı. Alaplı Belediye Başkanı NuriTekin’in Gülüç ziyaretine, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ve YönetimKurulu Üyesi Yaşar Sümer de eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39