Kaban ve Çay Bayramı kutladı

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Kdz. Ereğli İlçe Kaymakamı İbrahim Çay, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kaban ve Çay Bayramı kutladı

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Kdz. Ereğli İlçe Kaymakamı İbrahim Çay, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kaban ve Çay yayımladığı mesajında şunları belirtti.

“Sevgi, saygı, kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı, bir mübarek Kurban Bayramını daha idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız birlik ve beraberliğin güç kazandığı, mutluluk ve coşku kaynağı anlamlı günlerimizdir. Toplumsal yaşantımıza değer ve anlam katan mübarek kurban bayramında saygıdeğer halkımızın, milletimizin ve tüm İslam aleminin bayramını içtenlikle kutluyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam dileklerimle saygılar sunuyorum”

KDZ EREĞLİ İLÇE KAYMAKAMI İBRAHİM ÇAY

“Dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının pekişerek, karşılıklı hoşgörünün hâkim olduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını en üst seviyede bulunduğu bir Kurban Bayramı olması dileklerimle başta Türk ve İslam Alemi olmak üzere tüm Kdz. Ereğli Halkının Kurban Bayramını tebrik eder, bu güzel bayramın Kdz. Ereğlililere ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunar esenlikler dilerim.”

Okunma Sayısı: 730
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2014, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39