Kaymakam´a sürpriz geçici görev

Kaymakam´a sürpriz geçici görev

Kaymakam´a sürpriz geçici görev
Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar´ın geçici görevle Hakkari Yüksekova İlçesine görevlendirildiği belirtildi.

Alaplı İlçesinde bir yılı aşkın bir süredir başarı ile görev yapan Kaymakam Altuğ Çağlar´ın geçici görevle Hakkari Yüksekova İlçesine görevlendirildi.

Edinilen bilgilere göre, Kaymakam Çağlar´ın İçişleri Bakanlığının oluru ile geçici olarak Hakkari Valiliği emrine verildiği ve büyük ihtimal ile Yüksekova Kaymakamlığında kordinatör Vali yardımcısı olarak görev yapacağı öğrenildi.
Alaplı Kaymakamı Altuğ Çaplar, yapılan geçici görevlendirmeyi doğrulayarak Bakanlığımız bu şekilde uygun bulmuş. Önümüzdeki günlerde Hakkari´ye gideceğim. Vatanımızın her toğrağına görev yapmak bizim için büyük bir onurdur. Görev sürem belli değil. Bu bir ayda olabilir, üç ayda olabilir, daha uzun aylarda kalabilirim. Kadrom yine Alaplı´da kalacak. Geçici görevim bittiğinde yine görevimin başına döneceğim dedi.

Öte yandan Alaplı Kaymakamı Çağlar´ın terörle mücadele konusunda kordinatör Vali Yardımcısı olarak Yüksekova Kaymakamı ile birlikte görev alacağı öne sürüldü

Okunma Sayısı: 1062
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 08:10
banner35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4