Kendisine borcu olan adamı aracına astığı ilanla arıyor

Bir esnaf, kendisine karşılıksız çek veren şahsı bulmak için aracının üç yanını kayıp ilanı ve çekin fotokopisinin bulunduğu görsellerle donattı.

Kendisine borcu olan adamı aracına astığı ilanla arıyor
gundemeregli.com- Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde bir esnaf, kendisine karşılıksız çek veren şahsı bulmak için aracının üç yanını kayıp ilanı ve çekin fotokopisinin bulunduğu görsellerle donattı. 

Kozlu’da F.K. isimli esnaf, yaptığı ticaret karşılığı kendisine 26 bin 368 TL çek kesen ve ödemeyen bir iş adamını ilginç bir ilan yöntemiyle arıyor. Aracının her tarafını kayıp ilanı ile donatan F.K., karşılıksız çekin fotoğrafını da asmayı ihmal etmedi.

F.K.’nin aracını kaplattırdığı ilanda şu ifadeler yer alıyor: “Kayıp Aranıyor: Y.B. ve İ.B.’nin kardeşi, G.B. ve O.B.’nin babaları, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın Ereğli’den sınır dışı ettiği, Ereğli’den kovduğu, P.. İnşaat´ın sahibi ve B… Yapı market’in sahibi, gözünde pembe gözlük, ayağında kırmızı ayakkabı, 60 yaşında N.B., sağ taraftaki çekin tarihinden itibaren bana olan borcunu ödemeyerek ortalardan kaybolmuştur. Soruyorum kendilerine , sen benim ortağım mısın?Benim paramı kim verecek? Sende arabana yaz, bileyim.”

Yazıyı okuyanlar ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
Okunma Sayısı: 1254
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2014, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39