Kıskançlık cinayetinin zanlısı adliyede

Zonguldak´ta üç kişinin evde öldürülmesi olayı ile ilgili Hasan K., sabah saatlerinde Zonguldak Adliyesi´ne getirildi.

Kıskançlık cinayetinin zanlısı adliyede
Zonguldak´ta üç kişinin evde öldürülmesi olayı ile ilgili Hasan K., sabah saatlerinde Zonguldak Adliyesi´ne getirildi. 
Edinilen bilgiye göre, Çınartepe Mahallesi üzerindeki bir evde Burak Demirtürk, annesi Hilmiye Demirtürk ve Safiye Geyik´in öldürülmesi olayının ardından Asayiş Büro ekiplerinin aradığı Hasan K., iddialara göre pişmanlık yaşayarak dün polise teslim oldu.
Olayın yaşandığı evin yaklaşık 200 metre uzağında Hasan K., kiraladığı araç arıza yapınca yaya olarak olay yerinden ayrıldı.
İddialara göre, olaydan sonra geceyi bekar evinde geçiren Hasan K., gece boyunca alkol aldı. Olay sonrası pişmanlık yaşadığı öne sürülen Hasan K., ertesi gün polise teslim oldu.
Polisteki ifadesinde Burak ile Safiye arasında duygusal yakınlaşma düşündüğünü öne süren Hasan K.´nin olay sabahı da Bursa´dan aldığı Safiye Geyik´i Burak Demirtürk´ün evine getirdiği öğrenildi.
İfadesinde Safiye ile Burak´a aklındaki soruları sorduğunu, çelişkili cevaplar aldığını söyleyen Hasan K., bir anlık sinirle silahıyla ateş ettiğini söyledi.
Polisteki sorgusu tamamlanan Hasan K., sağlık raporu için sabah saatlerinde Atatürk Devlet Hastanesi ek binasına getirildi.
Sağlık muayenesinden geçirilen Hasan K., Zonguldak Adliyesi´ne sevk edildi. Hasan K., adliyeye çıkarıldığı sırada gazetecilerin sorularını da yanıtsız bıraktı.
Okunma Sayısı: 701
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 09:24
banner35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4